Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

09 czerwca 2019

Dzień Rodziny na nakielskiej przystani. Przygotowano występy artystyczne

fot. pow.

fot. pow.

Ostatni dzień maja dla dzieci z Przedszkola i Żłobka Słoneczko, był dniem # wesołym i bardzo rodzinnym.

To właśnie 31 maja na nakielskiej przystani odbył się Piknik Rodzinny, mający na celu integrację rodzin ze środowiskiem przedszkolnym. Pani Dyrektor przywitała wszystkich przybyłych gości i zaprosiła na występy przygotowane przez wszystkie grupy przedszkolne z okazji Dnia Mamy i Taty, które przedszkolaki prezentowały na prawdziwej scenie.

Dzieci z grup: Sprytne Kotki, Tęczowe Chmurki, Gwiazdeczki, Promyczki i Biedronki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, śpiewając piosenki o kochanych rodzicach, a także zatańczyły piękne tańce, które rodzice oglądali z zapartym tchem.

Dzieci z grupy Biedronki i Promyczki recytowały wierszyki, które podsumowały powagę tych dwóch świąt, które dla dzieci są niewątpliwie najważniejszymi świętami. W imieniu wszystkich grup podziękowały rodzicom za wszystko co dla nich robią.

Po występach dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie zrobione prezenty, które będą pamiątką tego radosnego dnia. Po części oficjalnej dzieci ruszyły do zabawy. Na przedszkolaków a także na rodziców czekała masa atrakcji- mobilne boisko, gdzie trener Łukasz prowadził zabawy piłkarskie, Zumba, na którą tanecznym krokiem zapraszała wszystkich pani Sylwia- instruktorka zumby, zabawy pod sceną prowadzone przez Dj Łukasza, dmuchańce, malowanie twarzy, fotobudka, przy której można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, stanowiska do malowania farbkami.

Nie obyło się również bez stanowisk gastronomicznych. Dzięki Panu Józefowi oraz Panu Mirosławowi na przystani roznosił się apetyczny zapach pieczonych kiełbasek, była również słodka wata cukrowa i popcorn a na stołach królowały domowe wypieki mam, którymi wszyscy zajadali się z wielkim apetytem. Po zakończonym pikniku, przybyli goście wracali do domu z wielkimi uśmiechami i bagażami radosnych wspomnień.

materiał: A. Jeruzal

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)