Dziś mamy 16 września 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

09 czerwca 2019

Dzień Rodziny na nakielskiej przystani. Przygotowano występy artystyczne

fot. pow.

fot. pow.

Ostatni dzień maja dla dzieci z Przedszkola i Żłobka Słoneczko, był dniem # wesołym i bardzo rodzinnym.

To właśnie 31 maja na nakielskiej przystani odbył się Piknik Rodzinny, mający na celu integrację rodzin ze środowiskiem przedszkolnym. Pani Dyrektor przywitała wszystkich przybyłych gości i zaprosiła na występy przygotowane przez wszystkie grupy przedszkolne z okazji Dnia Mamy i Taty, które przedszkolaki prezentowały na prawdziwej scenie.

Dzieci z grup: Sprytne Kotki, Tęczowe Chmurki, Gwiazdeczki, Promyczki i Biedronki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, śpiewając piosenki o kochanych rodzicach, a także zatańczyły piękne tańce, które rodzice oglądali z zapartym tchem.

Dzieci z grupy Biedronki i Promyczki recytowały wierszyki, które podsumowały powagę tych dwóch świąt, które dla dzieci są niewątpliwie najważniejszymi świętami. W imieniu wszystkich grup podziękowały rodzicom za wszystko co dla nich robią.

Po występach dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie zrobione prezenty, które będą pamiątką tego radosnego dnia. Po części oficjalnej dzieci ruszyły do zabawy. Na przedszkolaków a także na rodziców czekała masa atrakcji- mobilne boisko, gdzie trener Łukasz prowadził zabawy piłkarskie, Zumba, na którą tanecznym krokiem zapraszała wszystkich pani Sylwia- instruktorka zumby, zabawy pod sceną prowadzone przez Dj Łukasza, dmuchańce, malowanie twarzy, fotobudka, przy której można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, stanowiska do malowania farbkami.

Nie obyło się również bez stanowisk gastronomicznych. Dzięki Panu Józefowi oraz Panu Mirosławowi na przystani roznosił się apetyczny zapach pieczonych kiełbasek, była również słodka wata cukrowa i popcorn a na stołach królowały domowe wypieki mam, którymi wszyscy zajadali się z wielkim apetytem. Po zakończonym pikniku, przybyli goście wracali do domu z wielkimi uśmiechami i bagażami radosnych wspomnień.

materiał: A. Jeruzal

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przegapione wakacje? Jesienią odpoczniesz znacznie taniej

Okres urlopowy dobiega końca, a większość z nas wakacje ma już za sobą. Jednak ci, którzy dopiero planują odpoczynek, nie powinni się martwić.# To właśnie jesienią linie lotnicze oferują atrakcyjne ceny biletów, a noclegi w europejskich miastach stają się zdecydowanie tańsze.

(czytaj więcej)