Dziś mamy 21 października 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

27 maja 2021

Dzień Pracownika Samorządowego. Składamy najserdeczniejsze życzenia

fot. archiwum

fot. archiwum

Dzisiaj w całej Polsce obchodzimy wyjątkowe# święto – Dzień Pracownika Samorządowego.

Z tej okazji w imieniu całej redakcji składamy najserdeczniejsze życzenia, wytrwałości. Aby każdy dzień pracy był dla Was satysfakcjonujący. Dziękujemy za trud włożony w codzienne obowiązki dla dobra każdej gminy, powiatu. Życzymy samych sukcesów nie tylko w życiu zawodowym, ale też osobistym. 

Oceń artykuł: 67 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  Sołtys , w dniu 27-05-2021 09:46:08 napisał:

  Dlatego nie ma sesji w Szubinie?

  odpowiedz

  • 2 (4)

  życzliwa inaczej, w dniu 27-05-2021 12:29:43 napisał:

  Niech żyje i rozkwita biurokracja!

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Włościanka, w dniu 27-05-2021 14:07:27 napisał:

  Napisz redakcjo ilukrotnie zwiększyła się ilość biurw w porównaniu z PRL. W czasach gdy nie było komputerów a tylko liczydło, było ich około 1/3 obecnego stanu. Więc albo są zbędni albo są idiotami!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Budowa magazynów
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Chrupiący, świeży i pachnący. Dziś Światowy Dzień Chleba

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika#, że przeciętny Polak zjada blisko 40 kg chleba rocznie. Nie wyobrażamy sobie bez niego śniadania, często jemy go do obiadu, a i na kolację sprawdza się równie dobrze. Z okazji Światowego Dnia Chleba (16 października) bierzemy chleb pod lupę i podpowiadamy, jakie pieczywo wybrać oraz jak samodzielnie przygotować świeży, pachnący bochenek we własnym domu.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)