Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

16 lutego 2021

Dzień Listonoszy i Doręczycieli Przesyłek. Doceniajmy ich pracę każdego dnia

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

W dniu dzisiejszym obchodzimy# Międzynarodowy Dzień Listonoszy i Doręczycieli Przesyłek.

Święto to obchodzone jest nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Ustanowienie takiego dnia ma na celu uświadomienie społeczeństwu, jak ważna jest ich praca w dzisiejszych, pandemicznych czasach. Pamiętajmy o docenieniu pracy listonoszy i doręczycieli przesyłek każdego dnia. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  kacha, w dniu 16-02-2021 18:33:49 napisał:

  Najlepsze życzenia dla wszystkich listonoszy i doręczycieli przesyłek.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Wolo, w dniu 17-02-2021 07:52:36 napisał:

  Tylko awizo roznoszą. Poxzta to dinozaur gospodarki, przez ponad 30 lat demokracji nie potrafili wprowadzić paczkomatu, co zrobiła zewnętrzna firma. Stanie na poczcie kojarzy się z samymi najgorszymi rzeczami

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Ewa, w dniu 23-02-2021 12:26:43 napisał:

  Czy w Nakle na poczcie nie ma płynu do dezynfekcji rąk.A listonoszom wszystkiego najlepszego za bieganie po piętrach i po Nakle.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Schab bez kości
11,99PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)