Dziś mamy 23 marca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
13 marca 2018

Dzień Kobiet w Samorządzie nr 4. Panie otrzymały drobne upominki

fot. Piotr Lipkowski

fot. Piotr Lipkowski

W dniu 10 marca, na przystani rzecznej "Marina" w Nakle, SM nr 4 zorganizował uroczystość #z okazji Dnia Kobiet. Przybyłych gości przywitali i złożyli życzenia: przewodniczący Wojciech Wiśniewski oraz radna Katarzyna Borzych-Kubacka.

Tradycyjnie wzniesiono toast szampanem i odśpiewano "Sto lat". Panie z rąk przewodniczącego otrzymały po kwiatku. Miłą niespodzianką było przybycie na uroczystość starostów Powiatu Nakielskiego, panów Tomasza Miłowskiego i Andrzeja Kindermana, którzy również przyłączyli się do życzeń i podarowali drobne upominki. Uświetnili spotkanie pokazem fimików promujących przystań, a także oprowadzeniem zainteresowanych osób po obiekcie. Spotkanie odbyło się w bardzo sympatycznej i wesołej atmosferze. Przy kawie, herbacie i domowych wypiekach oraz dobrej muzyce, było okazją do rozmów, wspomnień i miłego spędzenia czasu. Impreza zakończyła się wspólnymi tańcami.

Materiał: Katarzyna Borzych - Kubacka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)