Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

19 października 2018

Dzień Edukacji Narodowej w "dwójce". Najmłodsi uczniowie przygotowali akademię

fot. pow.

fot. pow.

W minionym tygodniu obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji w Dwójce, w młodszej grupie # wiekowej została zorganizowana uroczysta akademia.

Na scenie zaprezentowali się uczniowie klas 0 – III, którzy podziękowali swoim paniom wierszem, piosenką lub tańcem. W starszych grupach wystąpili uczniowie klasy 4 b wraz z wych. Hanną Pietrasz – Kowalską oraz 5 a pod opieką wych. Beaty Witusińskiej. Wystąpił też chór szkolny pod kierunkiem opiekuna – Sylwii Kozłowskiej. Tutaj na wesoło i z bukietem życzeń zaprezentowali się czwarto- i piątoklasiści. W czwartkowe popołudnie przy wspólnym stole zgromadzili się nauczyciele uczący w Szkole Podstawowej nr 2, pracownicy obsługi oraz nauczyciele i pracownicy, przebywający już na emeryturze. Po pięknych i wzruszających życzeniach dyrektor Anna Maćkowska wręczyła nagrody nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym.
Podczas spotkania był czas na wspólne rozmowy i wspomnienia.

Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pozostałym pracownikom szkoły życzymy wielu wspaniałych chwil i sukcesów. Niech praca będzie prawdziwą pasją a zawód nauczyciela stanie się darem i służbą dla drugiego człowieka. Wszystkim odpoczywającym na zasłużonej emeryturze życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności!

materiał: Monika Stachowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)