Dziś mamy 21 września 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

04 czerwca 2021

Dzień Dziecka w „Donaldzie”. Były tańce, zabawy i gry zręcznościowe

fot. Dariusz Górzyński oraz Przedszkole Niepubliczne ,,Donald”

fot. Dariusz Górzyński oraz Przedszkole Niepubliczne ,,Donald”

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który co rok czekają młodsze i starsze dzieci.

W Przedszkolu Niepublicznym „Donald” ten szczególny dzień upłynął na tańcach przy muzyce, zabawach sportowych i grach zręcznościowych. Przedszkolaki chętnie brały udział w zorganizowanych zawodach tj. rzut do celu, wyścigi z piłką, slalomy, przeciąganie liny a także rozwiązywały zagadki czy włączały się do śpiewania znanych piosenek.

Po zabawach czekał na dzieci poczęstunek. W trakcie zabaw dzieci otrzymały kolorowe zwierzątka z balonów, robione przez panią Milenę. Ten dzień nasze przedszkolaki na pewno zapamiętają jako radosny i pełen zabawy. Wszyscy z uśmiechem i prezentami od pani Dyrektor wracali do swoich domów.

Materiał: mgr Anna Krzemkowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)