Dziś mamy 16 września 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2019

Dzień Dziecka na wesoło. W „Donaldzie” odbyła się taneczna impreza

fot.pow

fot.pow

W związku z obchodami Dnia Dziecka w Przedszkolu Niepublicznym ,,Donald”# odbyła się huczna zabawa taneczna. Imprezę poprowadził znany wszystkim naszym przedszkolakom Pan Marek Frąckowiak, który przy rytmach znanych przedszkolnych przebojów porwał wszystkich do tańca.

Donaldziaki wraz ze swoimi Paniami tworzyły koła, pociągi, wężyki, pary tańcząc w wygrywanych rytmach. Podczas imprezy nie zabrakło wspólnych śpiewów do znanych dzieciom zabaw , takich jak: ,,Dżungla, dżungla”, ,,My jesteśmy krasnoludki”, ,,Stary niedźwiedź”, ,,Była sobie żabka mała”, ,,Kaczuszki” itp. Pan Marek umiejętnie włączał dzieci do uczestnictwa w zabawach tanecznych i ruchowych, podczas których mogły one wykazać się swoimi talentami. Dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród starszych dzieci cieszył się pokaz tańca solowego, w trakcie którego wybrana osoba prezentowała swój własny improwizowany taniec, podczas gdy pozostali naśladowali jego ruchy. W trakcie zabawy nie zabrakło także wielkich światowych hitów muzycznych, takich jak : ,,Czekolada”, ,,Gangnam style”, ,,Despacito” itp.

W tym dniu dzieci mogły posilić się przygotowanymi na tą okazję słodkościami, a także miały możliwość spożycia grillowanych kiełbasek. Każdy Donaldziak otrzymał także słodkie niespodzianki do domu.

Kolejny dzień przyniósł nowe atrakcje. W ramach dalszych obchodów Dnia Dziecka na placu zabaw dzieci miały możliwość degustacji smacznej, kolorowej waty cukrowej oraz popcornu. Dzień ten był także okazją do wspólnej zabawy przy pięknej słonecznej pogodzie.

materiał: mgr Justyna Szatlach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

 

 

 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przegapione wakacje? Jesienią odpoczniesz znacznie taniej

Okres urlopowy dobiega końca, a większość z nas wakacje ma już za sobą. Jednak ci, którzy dopiero planują odpoczynek, nie powinni się martwić.# To właśnie jesienią linie lotnicze oferują atrakcyjne ceny biletów, a noclegi w europejskich miastach stają się zdecydowanie tańsze.

(czytaj więcej)