Dziś mamy 18 września 2020, piątek, imieniny obchodzą:

23 stycznia 2020

Dzień Babci i Dziadka w Potulicach. Drugoklasiści wyrazili swoją miłość

fot. Anna Kiersznicka

fot. Anna Kiersznicka

22 stycznia 2020 dzieci z klasy II gościły na uroczystości swoje # kochane babcie i dziadków. Uczniowie recytowali wierszyki, śpiewali piosenki.

W wierszach wyrażali szacunek i miłość do swoich ukochanych babć i dziadków. Rodzice przygotowali smaczny poczęstunek. Dzieci przygotowały laurki, odśpiewały „Sto lat”, wręczyły babciom i dziadkom portfolio przygotowane przez wychowawcę.

Panowała sympatyczna, przyjacielska atmosfera. W czasie spotkania wspólny śpiew, rozmowy, zdjęcia, wspomnienia. Cudownie jest przekazywać międzypokoleniową wdzięczność bliskim.

Serdecznie dziękuję przybyłym babciom, dziadkom, rodzicom i dzieciom.     

materiał: Anna Kiersznicka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Sycąca, aromatyczna i smaczna. Przepis na krem z dyni z czerwoną soczewicą

Rozgrzewająca zupa krem z dyni to jesienny klasyk na naszych stołach.# Sycąca, aromatyczna i niezwykle smaczna.

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)