Dziś mamy 17 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

31 stycznia 2019

Dzień Babci i Dziadka. 100 lat miłym gościom

fot. Dariusz Górzyński

fot. Dariusz Górzyński

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka odbyła się w środę, 30 stycznia 2019 r. w grupie # "Niezapominajki".

Najstarsze dzieci z "Tęczowego Wzgórza" zaprezentowały krótki program artystyczny - recytowały, śpiewały. Odbiorcami wierszyków i piosenek byli:  babcie i dziadkowie przedszkolaków. Nie zabrakło gromkiego 100 lat. Podczas uroczystości odbył się warsztat, podczas którego dzieci wraz z "dziadkami" ozdobiły ramki na zdjęcia. Włożą w nie zdjęcia, które wykonano tego dnia w przedszkolu. Zaproszeni Goście chętnie pozowali do wspólnych zdjęć z wnukami i wnuczkami. Dziękujemy miłym Gościom za tak liczne przybycie.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)