Dziś mamy 25 maja 2018, piątek, imieniny obchodzą:
07 lutego 2018

Dzielnie walczyli, lecz przeciwnicy byli lepsi. Turniej wygrał zespół z Torunia

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

W ubiegłą niedzielę drużyna SF Junior Nakło zagrała w turnieju dla rocznika 2006 #organizowanym przez KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon.

Mieliśmy okazję zagrać z najlepszymi drużynami naszego regionu. Dzielnie walczymy w każdym meczu. Niestety niekiedy zabrakło postawienia przysłowiowej kropki nad ,,i”.

Wyniki Grupa:
SF Junior Nakło - Olimpia Grudziądz 0:1
SF Junior Nakło - Wisełka Fordon I 1:2
SF Junior Nakło - GKS Gryf Sicienko 2:0

Mecz o m. 5
SF Junior Nakło - Wisełka Fordon II 0:0 k. 2:3

W turnieju wygrywa Elana Toruń przed Olimpią Grudziądz.

Materiał: Łukasz Bzdawka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)