Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2018

Dzieci wysłuchały bajek w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”

fot.pow

fot.pow

W minionym tygodniu w Niepublicznym Przedszkolu# Katolickim w Nakle w ramach akcji „ Cała Polska Czyta Dzieciom” maluszki odwiedził brat Kacperka, który przeczytał Krasnoludkom bajkę pt. „ Traktor Tadka” maluszki z zainteresowaniem i w skupieniu wysłuchały bajki.

Po przeczytaniu przez brata, tym razem opowiedział, a nie przeczytał bajkę „ O lisku i kogutku”  tata Kacpra. Na koniec maluszki  otrzymali od taty i brat  niespodziankę. 

materiał: Agnieszka Bartosik

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 16 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)