Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

15 marca 2019

Dzieci świętowały Dzień Krasnala. Był to czas radości i wspólnej zabawy

fot. Barbara Wolska

fot. Barbara Wolska

W czwartek, 14 marca, w Przedszkolu „Słoneczko” w Nakle, grupa Tęczowe Chmurki obchodziła # Dzień Krasnala.

Na samym początku dzieci poznały historie, w których bohaterami były krasnoludki. Przedszkolaki dowiedziały się z nich jakie krasnale mają zwyczaje, jak wyglądają, a także jakie noszą imiona.

Następnie przyszedł czas na wspólną zabawę oraz taniec do piosenki „Krasnoludek”. Na zakończenie dzieci wykonały portrety krasnoludków. Każdy uczestnik teraz już wie, że świat krasnali, tak jak ich stroje, jest bardzo kolorowy.

materiał: Barbara Wolska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)