Dziś mamy 26 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

23 maja 2019

Dzieci poznają zawody. Tym razem odwiedzili straż pożarną

fot. pow.

fot. pow.

10.05.2019 r. dzieci odwiedziły ważną instytucję w Nakle nad Notecią, którą jest # Państwowa Straż Pożarna, mieszcząca się przy ulicy Dąbrowskiego 50.

Strażacy oprowadzili dzieci po swoim miejscu pracy, zademonstrowali całkowity strój, niezbędny przy akcji ratunkowej, pozwolili dzieciom poczuć się jak prawdziwi, mali strażacy, a na koniec pobawili się z nimi w gaszenie pożaru.

Pięciolatki miały także możliwość wsiąść do wielkiego wozu strażackiego. Bardzo dziękujemy panom za pełen profesjonalizm w podejściu do dzieci, a także za Ich ciężką pracę!

materiał: Kinga Handzlik

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)