Dziś mamy 26 maja 2017, piątek, imieniny obchodzą:
19 maja 2017

Dwie kolejne umowy podpisane. Prace potrwają do 30 września

fot. Tomasz Rogacki

fot. Tomasz Rogacki

W dniu 12 maja w nakielskim ratuszu zostały podpisane dwie kolejne umowy na #wykonanie dróg.

Przetarg na wykonanie dróg osiedlowych w Ślesinie, ulice: Świerkowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Brzozowa, Sosnowa, Lipowa – etap II, wygrał Zakład Usług Wielobranżowych Zul Bud Leon Migawa z Łobżenicy. Roboty rozpoczną się na początku lipca, zakończenie nastąpi z dniem 30 września. Wartość prac – 286 541,04 zł. Gwarancja obejmuje 6 lat.

Przetarg na przebudowę odnogi ul. 1 Maja w Nakle – II etap wygrał Zakład Gospodarki Komunalnej z Mroczy. Termin wykonania rozpoczął się wraz z dniem podpisania umowy. Prace mają być zakończone z dniem 30 września. Wartość robót – 48 590,92 zł. Tutaj gwarancja również obejmuje 6 lat.

Materiał: Tomasz Rogacki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Samorządowcy w statystyce. Dominują osoby w średnim wieku

Mandaty radnych wszystkich szczebli sprawuje w Kujawsko-Pomorskiem ponad 2,5 osób, #w większości mężczyzn w średnim wieku. Mamy najlepiej w kraju wykształconych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – wynika z tegorocznego badania Głównego Urzędu Statystycznego. W najbliższą sobotę (27 maja) przypada Dzień Samorządu Terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)