Dziś mamy 22 czerwca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
19 maja 2017

Dwie kolejne umowy podpisane. Prace potrwają do 30 września

fot. Tomasz Rogacki

fot. Tomasz Rogacki

W dniu 12 maja w nakielskim ratuszu zostały podpisane dwie kolejne umowy na #wykonanie dróg.

Przetarg na wykonanie dróg osiedlowych w Ślesinie, ulice: Świerkowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Brzozowa, Sosnowa, Lipowa – etap II, wygrał Zakład Usług Wielobranżowych Zul Bud Leon Migawa z Łobżenicy. Roboty rozpoczną się na początku lipca, zakończenie nastąpi z dniem 30 września. Wartość prac – 286 541,04 zł. Gwarancja obejmuje 6 lat.

Przetarg na przebudowę odnogi ul. 1 Maja w Nakle – II etap wygrał Zakład Gospodarki Komunalnej z Mroczy. Termin wykonania rozpoczął się wraz z dniem podpisania umowy. Prace mają być zakończone z dniem 30 września. Wartość robót – 48 590,92 zł. Tutaj gwarancja również obejmuje 6 lat.

Materiał: Tomasz Rogacki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)