Dziś mamy 23 listopada 2017, czwartek, imieniny obchodzą:
19 maja 2017

Dwie kolejne umowy podpisane. Prace potrwają do 30 września

fot. Tomasz Rogacki

fot. Tomasz Rogacki

W dniu 12 maja w nakielskim ratuszu zostały podpisane dwie kolejne umowy na #wykonanie dróg.

Przetarg na wykonanie dróg osiedlowych w Ślesinie, ulice: Świerkowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Brzozowa, Sosnowa, Lipowa – etap II, wygrał Zakład Usług Wielobranżowych Zul Bud Leon Migawa z Łobżenicy. Roboty rozpoczną się na początku lipca, zakończenie nastąpi z dniem 30 września. Wartość prac – 286 541,04 zł. Gwarancja obejmuje 6 lat.

Przetarg na przebudowę odnogi ul. 1 Maja w Nakle – II etap wygrał Zakład Gospodarki Komunalnej z Mroczy. Termin wykonania rozpoczął się wraz z dniem podpisania umowy. Prace mają być zakończone z dniem 30 września. Wartość robót – 48 590,92 zł. Tutaj gwarancja również obejmuje 6 lat.

Materiał: Tomasz Rogacki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Rzucania Palenia. Świętujecie? (sonda)

Co roku w trzeci czwartek listopada obchodzony jest Światowy Dzień #Rzucania Palenia. Tego dnia wszyscy palacze zachęcani są do podjęcia próby, przynajmniej na jeden dzień, zaprzestania palenia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)