Dziś mamy 22 lutego 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
19 maja 2017

Dwie kolejne umowy podpisane. Prace potrwają do 30 września

fot. Tomasz Rogacki

fot. Tomasz Rogacki

W dniu 12 maja w nakielskim ratuszu zostały podpisane dwie kolejne umowy na #wykonanie dróg.

Przetarg na wykonanie dróg osiedlowych w Ślesinie, ulice: Świerkowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Brzozowa, Sosnowa, Lipowa – etap II, wygrał Zakład Usług Wielobranżowych Zul Bud Leon Migawa z Łobżenicy. Roboty rozpoczną się na początku lipca, zakończenie nastąpi z dniem 30 września. Wartość prac – 286 541,04 zł. Gwarancja obejmuje 6 lat.

Przetarg na przebudowę odnogi ul. 1 Maja w Nakle – II etap wygrał Zakład Gospodarki Komunalnej z Mroczy. Termin wykonania rozpoczął się wraz z dniem podpisania umowy. Prace mają być zakończone z dniem 30 września. Wartość robót – 48 590,92 zł. Tutaj gwarancja również obejmuje 6 lat.

Materiał: Tomasz Rogacki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)