Dziś mamy 11 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 września 2023

Dwaj poszukiwani mężczyźni zatrzymani. Trafili do więziennej celi

fot. archiwum

fot. archiwum

Tylko w miniony weekend nakielscy "patrolowcy" zatrzymali dwóch mężczyzn ukrywających się #przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj najbliższe miesiące spędzą w więziennej celi.

Policjanci powiatu nakielskiego systematycznie realizują polecenia sądów dotyczące zatrzymań osób, ukrywających się przed organami ścigania. Tylko w miniony weekend, w Nakle, "patrolowcy" zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy winni przebywać w zakładzie karnym.

Jako pierwszy wpadł 48-letni mieszkaniec gminy Łobżenica, którego policjanci poszukiwali realizując postanowienie złotowskiego sądu. Mężczyzna ma do odbycia karę 2 miesięcy pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Kolejny poszukiwany został zatrzymany tego samego dnia, w mieszkaniu na terenie Nakła. Zgodnie z postanowieniem sądu, 41-latek winien przebywać w zakładzie karnym za znieważenie funkcjonariusza.

Policjanci doprowadzili zatrzymanych do policyjnego aresztu, skąd obaj trafili do więziennej celi.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

Oceń artykuł: 11 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    ewa, w dniu 25-09-2023 15:35:42 napisał:

    mam pytanie ?dlaczego te artykuły o policji można komentować a inne ( zazwyczaj te opisujące np. kontrole na drodze czy tym podobne ) już nie ? Dlaczego w podanych przypadkach autor nie pozwala na komentarz ? czyżby bał się komentarzy?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Sprawdzono zabawki dźwiękowe. Czy wszystkie są bezpieczne?

Sprawdziliśmy bezpieczeństwo 50 zabawek dźwiękowych oraz #41 interaktywnych dla dzieci do lat 3 – m.in. poziom wydawanego dźwięku, małe części, właściwości mechaniczne i fizyczne, oznakowanie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola produktów oferowanych luzem. Nieprawidowości w 83 sklepach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych #(IJHARS) przedstawia wyniki przeprowadzonej w II kwartale 2023 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej oferowanych luzem: mięs, przetworów mięsnych (kiełbas i wędzonek) oraz serów żółtych.

(czytaj więcej)
0

Programowanie to świetna zabawa. Jak rozpocząć naukę kodowania?

Szukasz mądrej rozrywki na długie jesienne wieczory dla siebie i swoich dzieci? Zacznijcie #programować! Niezależnie od tego, ile macie lat, na naukę kodowania nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Podpowiadamy, jak zacząć.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)