Dziś mamy 23 marca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
13 kwietnia 2013

Drzwi otwarte w Gimnazjum nr 4

fot. Gimnazjum nr 4  w Nakle

fot. Gimnazjum nr 4 w Nakle

Bardzo dużym zainteresowaniem wśród szóstoklasistów i ich rodziców cieszyły się „Drzwi otwarte”, które odbyły się 13 kwietnia w Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią.

Zebranych powitała wicedyrektor szkoły – Dorota Kamińska, która przybliżyła zebranym charakter szkoły.
Uzupełnieniem jej wystąpienia była prezentacja multimedialna ilustrująca najważniejsze aspekty edukacyjne i wychowawcze nakielskiej Czwórki.

Zakończeniem oficjalnej części Drzwi otwartych był krótki występ wokalny w wykonaniu uczennic szkoły. Szóstoklasiści i ich rodzice mieli również możliwość zwiedzić szkołę, porozmawiać z nauczycielami oraz poznać pełną ofertę edukacyjną szkoły na przyszły rok szkolny, która zostanie wzbogacona o klasy sportowe o profilu: piłka nożna i pływanie.

Zapraszamy również na stronę szkoły: www.gimnazjum4naklo.pl

materiał: Gimnazjum nr 4 w Nakle n. Not.  

Oceń artykuł: 39 41

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)