Dziś mamy 22 sierpnia 2017, wtorek, imieniny obchodzą:
13 kwietnia 2013

Drzwi otwarte w Gimnazjum nr 4

fot. Gimnazjum nr 4  w Nakle

fot. Gimnazjum nr 4 w Nakle

Bardzo dużym zainteresowaniem wśród szóstoklasistów i ich rodziców cieszyły się „Drzwi otwarte”, które odbyły się 13 kwietnia w Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią.

Zebranych powitała wicedyrektor szkoły – Dorota Kamińska, która przybliżyła zebranym charakter szkoły.
Uzupełnieniem jej wystąpienia była prezentacja multimedialna ilustrująca najważniejsze aspekty edukacyjne i wychowawcze nakielskiej Czwórki.

Zakończeniem oficjalnej części Drzwi otwartych był krótki występ wokalny w wykonaniu uczennic szkoły. Szóstoklasiści i ich rodzice mieli również możliwość zwiedzić szkołę, porozmawiać z nauczycielami oraz poznać pełną ofertę edukacyjną szkoły na przyszły rok szkolny, która zostanie wzbogacona o klasy sportowe o profilu: piłka nożna i pływanie.

Zapraszamy również na stronę szkoły: www.gimnazjum4naklo.pl

materiał: Gimnazjum nr 4 w Nakle n. Not.  

Oceń artykuł: 32 29

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Bociany upodobały sobie dach domu Pani Barbary. Czy rzeczywiście przynoszą szczęście i... dzieci?

Wracają do Polski średnio w drugiej połowie marca, mówi się, że są zwiastunami wiosny i #przynoszą dzieci – mowa o bocianach, których na dachu Pani Barbary z Nakła zaobserwować można dzisiaj wyjątkowo dużo. O tych jednych z najbardziej lubianych przez nas ptaków powstało wiele mitów i wierzeń.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)