Dziś mamy 23 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
13 kwietnia 2013

Drzwi otwarte w Gimnazjum nr 4

fot. Gimnazjum nr 4  w Nakle

fot. Gimnazjum nr 4 w Nakle

Bardzo dużym zainteresowaniem wśród szóstoklasistów i ich rodziców cieszyły się „Drzwi otwarte”, które odbyły się 13 kwietnia w Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią.

Zebranych powitała wicedyrektor szkoły – Dorota Kamińska, która przybliżyła zebranym charakter szkoły.
Uzupełnieniem jej wystąpienia była prezentacja multimedialna ilustrująca najważniejsze aspekty edukacyjne i wychowawcze nakielskiej Czwórki.

Zakończeniem oficjalnej części Drzwi otwartych był krótki występ wokalny w wykonaniu uczennic szkoły. Szóstoklasiści i ich rodzice mieli również możliwość zwiedzić szkołę, porozmawiać z nauczycielami oraz poznać pełną ofertę edukacyjną szkoły na przyszły rok szkolny, która zostanie wzbogacona o klasy sportowe o profilu: piłka nożna i pływanie.

Zapraszamy również na stronę szkoły: www.gimnazjum4naklo.pl

materiał: Gimnazjum nr 4 w Nakle n. Not.  

Oceń artykuł: 40 43

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)