Dziś mamy 15 grudnia 2017, piątek, imieniny obchodzą:
13 kwietnia 2013

Drzwi otwarte w Gimnazjum nr 4

fot. Gimnazjum nr 4  w Nakle

fot. Gimnazjum nr 4 w Nakle

Bardzo dużym zainteresowaniem wśród szóstoklasistów i ich rodziców cieszyły się „Drzwi otwarte”, które odbyły się 13 kwietnia w Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią.

Zebranych powitała wicedyrektor szkoły – Dorota Kamińska, która przybliżyła zebranym charakter szkoły.
Uzupełnieniem jej wystąpienia była prezentacja multimedialna ilustrująca najważniejsze aspekty edukacyjne i wychowawcze nakielskiej Czwórki.

Zakończeniem oficjalnej części Drzwi otwartych był krótki występ wokalny w wykonaniu uczennic szkoły. Szóstoklasiści i ich rodzice mieli również możliwość zwiedzić szkołę, porozmawiać z nauczycielami oraz poznać pełną ofertę edukacyjną szkoły na przyszły rok szkolny, która zostanie wzbogacona o klasy sportowe o profilu: piłka nożna i pływanie.

Zapraszamy również na stronę szkoły: www.gimnazjum4naklo.pl

materiał: Gimnazjum nr 4 w Nakle n. Not.  

Oceń artykuł: 32 29

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)