Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

18 lutego 2019

Doskonała okazja do nauki. Uczniowie odbyli jednodniową praktykę

fot. Tomasz Kowalski

fot. Tomasz Kowalski

Dnia 13 lutego 2019 roku klasa IIa Technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk odbyła # jednodniową praktykę w ramach wyjazdu studyjnego do firmy Hanplast Sp. z o.o. w Bydgoszczy.

Zajęcia odbyły się w ramach projektu EduAkcja w Technikach. Firma Hanplast zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku, produkuje również formy wtryskowe oraz panele fotowoltaiczne. Oferuje swoim klientom pełną obsługę - od projektowania produktu, modelowania 3D, prototypów 3D, poprzez konstrukcję i produkcję form wtryskowych, aż do uruchomienia produkcji seryjnej, która podlega stałej optymalizacji.

Młodzi logistycy z naszej szkoły mieli okazję zwiedzić siedzibę firmy, jej magazyny, hale produkcyjne i maszynownię. Była to dla nich doskonała okazja, by obserwować procesy zachodzące w przedsiębiorstwie produkcyjnym, o których uczyli się na zajęciach w szkole.

Wyjazd do Bydgoszczy zorganizowali nauczyciele naszej szkoły: Tomasz Kowalski, Tomasz Hopfinger i Krzysztof Borus.

materiał: Tomasz Kowalski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)