Dziś mamy 19 sierpnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2022

Doposażenie Kąpieliska przy plaży miejskiej w Więcborku. Pojawiły się nowe dmuchańce

fot. UM Więcbork

fot. UM Więcbork

W dniu dzisiejszym na plaży miejskiej w Więcborku pojawiły się nowe dmuchańce,# które od pierwszych chwil cieszą się dużym zainteresowaniem wśród młodszych i starszych. Przypominamy, że dmuchańce mają przysporzyć Państwu i dzieciom radości, a nie troski… dlatego prosimy o bezpieczne zachowanie i użytkowanie zgodnie z zaleceniem!

„Doposażenie plaży miejskiej w Więcborku” – Projekt współfinansowany jest ze środków Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014 – 2020 w ramach działania 4.2 „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność”. W wyniku realizacji operacji zostanie osiągnięty następujący cel: Tworzenie atrakcyjnej przestrzeni turystycznej i rekreacyjnej poprzez zakup dmuchanej zjeżdżalni wodnej i 2 dmuchanych elementów typu przeszkoda w celu doposażenia plaży miejskiej w Więcborku. Kwota dofinansowania: 12 041,00 zł.

Materiał: UM Więcbork

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (4)

  Wiejski łzaęga, w dniu 25-06-2022 12:28:19 napisał:

  Szczyt możliwości i kreatywności pracowników UG w Więcborku.Pięknie położone kąpielisko bez szans na cywilizacyjny rozwój,kiedy nie ma w UG młodych rozumiejących współczesne kierunki rozwoju-ludzi.To miejsce ma ogromny potencjał,niestety od lat widać ,że nie ma szczęścia do decydentów.

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Nakło to Gówno , w dniu 25-06-2022 15:26:24 napisał:

  Jak by w nakle było jezioro to nawet tego co w wiecborku byśmy nie mieli...

  odpowiedz

  • 1 (3)

  CNA, w dniu 25-06-2022 16:21:04 napisał:

  ...a w Mroczy i jej okolicy jest kilka jezior..i jest wielkie NIC,poza dalekim Rosciminem i przystanią .

  odpowiedz

  • 3 (3)

  mrocza, w dniu 26-06-2022 16:15:02 napisał:

  bo Mrocza inwestuję w pijaków który tracą prawo jazdy po pijaku brawo ewa z matyldzina doigrałaś się w koncu

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Budowa magazynów
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Czy pompy ciepła się psują? Na te rzeczy warto zwrócić uwagę podczas instalacji

W związku z wysokimi cenami gazu i węgla, a także rosnącą świadomością# ekologiczną konsumentów, coraz więcej Polaków decyduje się na zainstalowanie pomp ciepła. Pomagają w tym dofinansowania, które mogą pokryć nawet 90 proc. kosztów montażu i sprzętu. Za instalację należy zapłacić od 40 do 60 tysięcy złotych – cena zależy m.in. od mocy urządzenia. Pompy ciepła uznawane są za dobre i niezawodne rozwiązanie. Jak często ulegają awarii? I na co zwrócić uwagę podczas instalacji?

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)