Dziś mamy 16 września 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2019

Donaldziki w Myślęcinku. Przedszkolaki zwiedziały ogród zoologiczny

fot.pow

fot.pow

Maluszki z Donalda w Myślęcinku 4.06.2019 r. 3-latki z Przedszkola Niepublicznego Donald wybrały się do Myślęcinka.

Pobyt rozpoczęły od pikniku na kocu. Najedzone i pełne energii przedszkolaki ruszyły na zwiedzanie ogrodu zoologicznego. Zaopatrzeni w mapę „Odkrywcy bydgoskiego zoo” przemierzali zoo w poszukiwaniu oznaczonych na mapie gatunków zwierząt. Przy każdym odszukanym punkcie dzieci otrzymywały pieczątki. Dzielne 3-latki przeszły cały szlak i zapełniły całą mapę. Zmęczone chętnie zajadały się frytkami. Zmęczone, ale zadowolone przedszkolaki wróciły do przedszkola z pamiątkami i mapami z myślęcińskiej przygody.

materiał: Kinga Geppert/powierzony

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przegapione wakacje? Jesienią odpoczniesz znacznie taniej

Okres urlopowy dobiega końca, a większość z nas wakacje ma już za sobą. Jednak ci, którzy dopiero planują odpoczynek, nie powinni się martwić.# To właśnie jesienią linie lotnicze oferują atrakcyjne ceny biletów, a noclegi w europejskich miastach stają się zdecydowanie tańsze.

(czytaj więcej)