Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

14 marca 2019

Dodatek motywacyjny dla nauczycieli. Sprawdź, ile wynosi od 1 marca

Wiadomo już, jak wysoki dodatek motywacyjny otrzymają przez najbliższe miesiące.#dyrektorzy gminnych jednostek oświatowych w gminie Nakło.

Dodatek motywacyjny jest składnikiem wynagrodzenia nauczyciela, którego wysokość nie została uregulowana w przepisach powszechnie obowiązujących. Wysokość stawek określa organ prowadzący, w tym przypadku gmina Nakło. Ustalono wysokość dodatku na okres od 1 marca do 31 sierpnia.

I tak, dodatek motywacyjny w wysokości 550 zł otrzymają: dyrektor Szkoły Podstawowej w Paterku Alina Sławkowska, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Potulicach Jacek Kiersznicki, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle Halina Lubiszewska, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie Ewa Miłosierna, dyrektor Przedszkola nr 2 w Nakle Adela Karnikowska oraz dyrektor Przedszkola w Paterku Mirosława Przygoda.

Natomiast 275 zł otrzymają dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle Anna Maćkowska, dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Nakle Beata Nehring, dyrektor Szkoły Podstawowej w Występie Iwona Szopińska i dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nakle Tomasz Rompalski.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Masaż gorącymi kamieniami
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Test amortyzatorów
Mikrodermabrazja
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)