Dziś mamy 19 stycznia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

08 lutego 2018

Dobra wróżka udzielała gościom rad. Dzieciom bardzo spodobał się spektakl

fot. Przedszkole Reksio

fot. Przedszkole Reksio

We wtorek 5 lutego 2018 r. dzieci z Przedszkola Reksio miały okazję obejrzeć #przedstawienie teatralne w wykonaniu aktorów teatru MAGIK z Białegostoku pt. "Rady dobrej wróżki".

Dobra wróżka z pomocą dzieci udzielała rad swoim gościom. Złośniczce jak ma sobie radzić ze swoją złością, dziewczynce, którą strasznie bolały zęby, dzieci poradziły - aby poszła do dentystki. Nierobek, który cały czas leniuchował - przedszkolaki, wraz z Dobrą Wróżką wymyśliły, że musi się stać bardziej aktywny poprzez zabawę, dlatego też otrzymał piłkę w prezencie. Natomiast Łakomczucha dzieci uczyły jak należy się odżywiać, aby być silnym i zdrowym. Dzieciom bardzo spodobał się spektakl.
Kolorowa scenografia i nastrojowa muzyka sprawiły, że widzowie zapragnęli być częścią przedstawienia.

materiał: B. Wajer

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)