Dziś mamy 17 lutego 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 stycznia 2020

Do podjęcia jest kilkanaście uchwał. Rada rozpatrzy skargę na działalność burmistrza

fot. archiwum

fot. archiwum

30 stycznia o godz. 10.00 w sali konferencyjnej NOK-u odbędzie się kolejna sesja #Rady Miejskiej w Nakle. W porządku #obrad jest m.in. podjęcie kilkunastu uchwał.

Po otwarciu sesji i sprawozdaniu burmistrza Sławomira Napierały, przyjdzie czas na podejmowanie uchwał. Wśród nich znalazły się te, dotyczące wyrażanie zgody na zawarcie umów dzierżawy, nadania statutów wszystkim samorządom mieszkańców oraz przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów: położonego po zachodniej stronie ul. Gimnazjalnej w Nakle, w części Paterka, w rejonie ul. Staszica i w Gostuszy. Ponadto ustalona zostanie stawka za zajęcie pasa drogowego, a także regulamin korzystania z Parku 700-lecia w Nakle. Pod głosowanie poddane zostaną także uchwały dotyczące sprzedaży nieruchomości i ustalenia dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli.

Rada rozpatrzy również skargę, która wpłynęła na działalność burmistrza, a także wniosek dotyczący regulacji diet dla Przewodniczących Samorządów Mieszkańców.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (13) Zgłoś naruszenie zasad

  • -6 (22)

  nikuś, w dniu 25-01-2020 12:33:47 napisał:

  Burmistrz w moich oczach jest OK.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -4 (24)

  Mariusz, w dniu 25-01-2020 13:12:36 napisał:

  Oczywiście, że jest OK. Szacunek Panie Burmistrzu! Niech się Pan nie da sprowokować.

  odpowiedz

  • 3 (17)

  cba, w dniu 25-01-2020 15:42:08 napisał:

  TOWARZYSZU NAPIERAŁA ! U Pana niebawem zawita CBA !

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (3)
  • 3 (9)

  Iza, w dniu 25-01-2020 17:55:48 napisał:

  Teraz dopiero mamy towarzyszy i rudzyka !!!!!

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Czaja, w dniu 25-01-2020 19:19:55 napisał:

  Za Paterek niech sie wezmą asfalty na polnych niech wyleja bo jak jade i diament krusze to wszystko na podloge ucieko ...

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Mieszkaniec, w dniu 25-01-2020 23:06:52 napisał:

  Ta nauczyciel powołał kumpla na stanowulosko za nasze pieniądze. Kto Cię utrzymuje Sławku?

  odpowiedz

  • 1 (5)

  naklo, w dniu 26-01-2020 11:14:35 napisał:

  wzieli się za mrocze za nakło też przyjdzie czas te przetargi

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Makijaż na każdą okazję
Budowa domu pod klucz
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Meble młodzieżowe systemowe
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Kalkulatory
od 6,90PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)