Dziś mamy 26 maja 2017, piątek, imieniny obchodzą:
19 maja 2017

Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Konkurs i warsztaty w MCK

fot. pow.

fot. pow.

18 i 19 maja br. Młodzieżowe Centrum Kariery w Nakle nad Notecią włączyło się w obchody # Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

W tych dniach m.in.: wręczono nagrody w konkursie, przeprowadzono warsztaty zwiększające mobilność na rynku pracy, zorganizowano Drzwi otwarte MCK.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to coroczne ogólnopolskie wydarzenie promujące Fundusze Europejskie oraz inwestycje i projekty, które zostały z nich sfinansowane. Młodzieżowe Centrum Kariery przygotowało z tej okazji atrakcje dla swoich klientów i mieszkańców powiatu nakielskiego. 18. maja odbyły się Drzwi Otwarte, w czasie których można było spotkać się z pośrednikiem pracy oraz doradcą zawodowym.

Pracownicy MCK udzielali informacji o dostępnych ofertach pracy, sposobach dotarcia pracodawców, pomagali w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, i zdiagnozowaniu predyspozycji zawodowych. W godz. od 9-12 można było także zapoznać się ofertą najbliższych warsztatów i zajęć oraz dowiedzieć się, jaką ofertę MCk kieruje do swoich klientów. Wręczono też nagrody w konkursie: „Jak fundusze europejskie zmieniły moje życie”. Zwycięzcy pierwszego miejsca otrzymali koszulki z loko DOFE, drugiego – albumy „Niebo nad Krajna i Pałukami”; trzeciego - foldery Przystani Nakło oraz kołonotatniki. Fundatorem części nagród było Starostwo Powiatowe w Nakle Nad Notecią.

19. maja br. odbył się warsztat: Zmiana to nie koniec świata – mający na celu zwiększenie mobilności młodzieży na rynku pracy. W czasie spotkania uczestnicy poznali etapy przechodzenia przez zmianę, dowiedzieli się, jakie kompetencje pomagają dostosować się do rozwijającego się rynku pracy. Mieli także okazję sprawdzić swoją otwartość na nowe doświadczenia, wiedzę i rozwiązania.

materiał: Jolanta Cioczek – doradca zawodowy MCK

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Samorządowcy w statystyce. Dominują osoby w średnim wieku

Mandaty radnych wszystkich szczebli sprawuje w Kujawsko-Pomorskiem ponad 2,5 osób, #w większości mężczyzn w średnim wieku. Mamy najlepiej w kraju wykształconych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – wynika z tegorocznego badania Głównego Urzędu Statystycznego. W najbliższą sobotę (27 maja) przypada Dzień Samorządu Terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)