Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

26 maja 2021

Dla mamy zawsze jest się dzieckiem. Moc życzeń dla mam

Dzisiaj obchodzimy Dzień Matki. To wyjątkowe święto dla# wszystkich mam. Z tej okazji liczne grono "dzieci" postanowiło złożyć swoim mamon życzenia, bo w końcu dla mamy zawsze będzie się dzieckiem.

Życzenia dla Bożeny Kalki od córki

Droga Mamo, Najpiękniejsze składam Ci życzenia z głębi serca płynące czekające spełnienia, niechaj kłopoty znikną, sukcesów przybędzie, niechaj zdrowie dopisze,a szczęście sie przedzie. Wszystko co piękne wymarzone, niech w Twoim życiu będzie spełnione. 

Dla mamy Ireny Borzych

Dla kochanej mamy Ireny Borzych wszystkiego co najlepsze.Dużo uśmiechu i zadowolenia z wnucząt.Zdrowia oraz spełnienia wszystkich marzeń. Życzą córki Anna,Iwona,Elżbieta . Kochamy Cię Bardzo.

Dla Wioletty Nowaczewskiej

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki. Życzę spełnienia marzeń, chwil wytchnienia, słonecznych uśmiechów i radości życia.
Śle te życzenia dla mamy Wioletty Nowaczewskiej córka Patrycja.

Życzenia dla mam od Dyrektora oraz Pracowników PPPP w Nakle

Dziś święto każdej Mamy- dzięki niemu przypominamy sobie, jak bardzo ważne są dla nas nasze Mamy oraz że każdej należy się moc uścisków, pocałunków, prezentów za bezwarunkową miłość, opiekę, dobroć i wsparcie! Wiele jest troskliwych mam, które nie mają szansy usłyszeć życzeń od swoich dzieci, wyrecytowanego wierszyka z tej okazji ani dostać laurki, pokolorowanego kwiatka. Najpiękniejszy prezent jaki może dostać mama to naszyjnik spleciony z rączek dziecka, codzienny uśmiech, wspólnie spędzony czas, miłość w oczach. Życzymy zatem wszystkim mamom, aby przeżyły ten dzień na swój wyjątkowy sposób.

Pamiętajcie, że każda mama jest NAJLEPSZA dla swojego dziecka!

Z okazji Dnia Matki, życzymy wszystkim Mamom tego, co najlepsze. Niech każdy dzień przynosi wiele powodów do radości, dużo sił, uśmiechu na twarzy. Dbajcie o siebie! Rodzicem jest się przez cały czas. Właśnie dlatego warto łapać małe chwile na odpoczynek, relaksować się, wyciszać. Pozwólcie sobie na to

Najdroższa Mamo, zawsze cierpliwa, oddana, troskliwa, zawsze spiesząca z pomocą, żyj w szczęściu i zdrowiu. Sto lat! Najdroższa Mamo, zawsze cierpliwa, oddana, troskliwa, zawsze spiesząca z pomocą, żyj w szczęściu i zdrowiu. Sto lat!

Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta. Mamo, kocham Cię! Twój syn Roman z żoną Wiesią Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta. Mamo, kocham Cię! Twój syn Roman z żoną Wiesią

Abyś zawsze przy nas była najpiękniejsza i jedyna, mądra, dobra, ukochana. Taka bliska - nasza Mama! Kochamy Cię. Twoje dzieci. Abyś zawsze przy nas była najpiękniejsza i jedyna, mądra, dobra, ukochana. Taka bliska - nasza Mama! Kochamy Cię. Twoje dzieci.

Oceń artykuł: 19 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)