Dziś mamy 26 maja 2017, piątek, imieniny obchodzą:
28 maja 2017

Dla Krajny i Pałuk Wawrzyniec Kucharzy

W maju po raz kolejny odbędzie się „Dla Krajny i Pałuk Wawrzyniec kucharzy”. Impreza na #stałe wpisała się w krajobraz wydarzeń kulturalnych Nakła. Co roku cieszy się dużym zainteresowaniem.

Jest to impreza plenerowa, promująca historię i tradycje miasta, swymi korzeniami sięga do tradycyjnych jarmarków i targów, które popularne były w Nakle jeszcze w początkach lat 70-tych. Ma ona także na celu promocję rękodzieła krajeńsko-pałuckiego, sztuki ludowej, przypomnienie dawnych rzemiosł i czynności gospodarskich, które odeszły w zapomnienie. Przy okazji promowani są miejscowi producenci żywności ekologicznej.

W ramach imprezy odbędzie się dziewiąty Jarmark św. Wawrzyńca oraz konkurs XIV Konkurs Dziedzictwa Kulinarnego Smaki Krajny i Pałuk organizowany przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk".

Start 28 maja o godzinie 10:00. Szczegółowy program imprezy dostępny jest na plakacie.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    internauta, w dniu 22-05-2017 07:49:06 napisał:

    "Szczegóły na plakacie" - a gdzie ten plakat?

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Zabiegi dla panów
Sprawdzanie geometrii kół
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Samorządowcy w statystyce. Dominują osoby w średnim wieku

Mandaty radnych wszystkich szczebli sprawuje w Kujawsko-Pomorskiem ponad 2,5 osób, #w większości mężczyzn w średnim wieku. Mamy najlepiej w kraju wykształconych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – wynika z tegorocznego badania Głównego Urzędu Statystycznego. W najbliższą sobotę (27 maja) przypada Dzień Samorządu Terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)