Dziś mamy 29 maja 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

18 stycznia 2022

Dawid Sikorski na podium. Puchar Polski Szkół Średnich w Rolnictwie Precyzyjnym

fot. pow.

fot. pow.

We wrześniu 2021 roku wystartowała I edycja Pucharu# Polski Szkół Średnich w Rolnictwie Precyzyjnym, objętego patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Do konkursowych zmagań zgłosiło się 120 szkół rolniczych, wśród których nie zabrakło Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Samostrzelu. Po przeprowadzeniu trzech konkursowych rund i zaciętej rywalizacji, trwającej do ostatniego zadania, ogłoszono zwycięzców. W klasyfikacji indywidualnej III miejsce na 1420 uczestników zajął Dawid Sikorski, uczeń klasy I Technikum Rolniczego w Samostrzelu. Na ten rewelacyjny wynik złożyło się zapewne kilka czynników: wszechstronna wiedza Dawida, jego sumienność, rzetelność i upór w dążeniu do wyznaczonego celu, opieka oraz wsparcie nauczyciela przedmiotów zawodowych p. Jakuba Kawczyńskiego.

Dawidowi serdecznie gratulujemy pięknego sukcesu i ufundowanej przez organizatorów nagrody - Drona DJI.

Materiał: Ewa Makowska - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Samostrzelu

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)