Dziś mamy 4 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 lipca 2023

Czerwony lakier hybrydowy – kolor na każdą okazję! Propozycje stylizacji

fot. pow.

fot. pow.

Elegancki, kobiecy, z iskrą – taki może być tylko czerwony manicure. #Ten kolor jak żaden inny łączy w sobie ognisty żywioł, energię i… uniwersalność. Pasuje do oficjalnych i swobodnych okazji. Proponujemy stylizacje najmodniejsze w 2023 roku i ponadczasowe klasyki. Nie zapomnij o starannej aplikacji i wyrusz na podbój świata z czerwoną hybrydą na paznokciach.

Klasyka w stylu Chanel
Czerwone stylizacje paznokci nigdy się nie nudzą. To jedna z barw, w której spotykają się pozorne sprzeczności. Bo jak inaczej wyjaśnić fakt, że jest jednocześnie wyrafinowana i wyzywająca, wyrazista i uniwersalna? Dlatego jest tak popularna w świecie lakierów hybrydowych. Wiralem na TikToku stała się „teoria czerwonych paznokci”, która mówi o sile magnetyzmu tego rodzaju manicure’u. Zgodnie z jej założeniami, wybór tego koloru szczególnie przyciąga uwagę mężczyzn. Nikt nas nie musi przekonywać, że czerwień ma w sobie uwodzicielską moc.

Soczyście czerwony lakier hybrydowy Cosmetics Zone to ponadczasowy klasyk
Zaczniemy od propozycji na pozór tylko banalnej. Paznokcie w odcieniu soczystej wiśni są kwintesencją francuskiego szyku. Charakteryzuje się on kobiecością w nieco nonszalanckim wydaniu. Taki manicure wydaje się prosty, ale wymaga precyzji wykonania i wykończenia. Nie musisz zapuszczać długich paznokci. Krótko spiłowaną płytkę należy pomalować starannie dwoma warstwami hybrydy. Warto pozostawić niewielki odstęp od jej bocznych krawędzi. Uważaj na zacieki i nierówności. Do wykończenia tej stylizacji użyj nabłyszczającego top coatu.

Eksperymentalne trendy w czerwieni
A jak nosi się czerwone paznokcie w 2023 roku? Celebrytki rozpowszechniają trend na fluorescencyjne odcienie. Neonowy czerwony lakier hybrydowy pasuje do nieformalnych stylizacji. Wybierz go na imprezę, festiwal muzyczny lub na czas urlopu. Pomaluj nim paznokcie lub postaw na mocny akcent. Czerwona, neonowa hybryda może posłużyć jako baza do wzorków. Bardzo modne są miękkie, abstrakcyjne linie. Innym pomysłem na ten seksowny kolor jest gradient. Wykorzystaj dwa lub trzy podobne do siebie odcienie lakierów hybrydowych i wykonaj efekt ombre. Możesz sięgnąć np. po klasyczny, krwisty i pastelowy czerwony lakier hybrydowy od Cosmetics Zone.

Truskawkowo czerwony lakier hybrydowy Cosmetics Zone z połyskującymi drobinkami pięknie mieni się w letnim słońcu

Burgund wieczorową porą
Na większe uroczystości odpowiednia będzie zarówno klasyczna czerwień, jak i głęboki burgund. Elegancki efekt podkreśli dłuższa płytka. Jeśli sama takiej nie posiadasz, możesz użyć bazy przedłużającej. Intensywne, winne odcienie uwydatni matowy top coat. Nieustannie modny jest trend na odwrócony french manicure. W tym wypadku baza jest klasycznie kremowa, a paski na końcach paznokci należy namalować czerwonym lakierem.

Czerwony lakier hybrydowy z migocącymi drobinkami będzie znakomicie pasował do minimalistycznej kreacji. Brokatowe paznokcie nie są obecnie żadnym faux pas. Wręcz przeciwnie, im więcej blasku, tym lepiej! Możesz też posypać zwykły lakier pyłkiem lub wykorzystać połyskujący top.

Spotkania czerwieni z innymi barwami
Z czym łączyć wiśniowy klasyk? Sugerujemy wspomniany już kremowy odcień lakieru. To jednak nie wszystko. Czerwony lakier hybrydowy szczególnie dobrze prezentuje się ze złotem i srebrem. Możesz przemycić je w postaci cekinów, folii transferowej lub po prostu pomalować niektóre paznokcie metaliczną emalią.

Nieco mniej popularne jest towarzystwo ciemnego granatu. Polecamy także zestawienie z burgundem. Nieco świąteczny nastrój wprowadzi dodatek butelkowej zieleni. Nie zapomnij, że czerwień jest wdzięczną, ale też wymagającą barwą. Potrafi zostawiać lekkie przebarwienia na płytce i skórkach, więc bądź uważna podczas stylizowania.

Materiał Partnera - Artykuł Sponsorowany

Oceń artykuł: 10 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Fałszywy obraz szopa. Inwazyjny gatunek obcy

Szop pracz należy do inwazyjnych gatunków obcych (IGO), które stanowią jedno z największych #zagrożeń dla rodzimej różnorodności biologicznej. Jednak brak wiedzy w tym zakresie i pozornie przyjazny wizerunek zwierzęcia sprawia, że we współczesnej kulturze masowej traktowany jest jak maskotka. A to fałszywy obraz szopa.

(czytaj więcej)
0

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa. Podsumowanie wsparcia

Program Operacyjny #Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ), współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (Fund for European Aid to the Most Deprived – FEAD) to łącznie 9 Podprogramów realizowanych w latach 2014-2023.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)