Dziś mamy 26 kwietnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

04 listopada 2018

Czas zadumy i wyciszenia. Dzieci zapaliły znicze

fot. powierzone

fot. powierzone

Początek listopada to czas wspomnień i zadumy nad życiem, nad trwaniem i tym, co nie odkryte. # Również my – Tęczowe chmurki – z Niepublicznego Przedszkola Słoneczko w Nakle nad Notecią skierowaliśmy swoje myśli w tym kierunku.

W środę, 31.10 odwiedziliśmy nakielski cmentarz i zapaliliśmy znicze na grobach ofiar. Nasz spacer poprzedzony był rozmowami o naszych bliskich, którzy są z nami, ale również o tych, których już zabrakło. Czas zadumy był dla nas chwilą wyciszenia i wspomnień.

materiał: Joanna Rajek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)