Dziś mamy 13 grudnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

24 lipca 2019

Czas wakacyjnych zabaw. Półkolonie są ciekawą formą zajęć?

fot. archiwum

fot. archiwum

Trwają wakacje. Jest to czas, który dzieci i młodzież mogą przeznaczyć na # wypoczynek od szkolnych obowiązków. Wielu z nich wyjeżdża, inni zostają w domu. Co zrobić, aby dzieci się nie nudziły?

W praktycznie każdej wsi czy w mieście organizowane są tzw. półkolonie. Jest to czas, w którym dzieci się bawią, uczą oraz nawiązują nowe przyjaźnie. Organizatorzy tych zajęć starają się, aby ich oferta była ciekawa oraz żeby spodobała się uczestnikom. Najczęściej dzieci biorą udział w różnego rodzaju wyjazdach, m.in. do kina czy w zawodach sportowych.

Półkolonie pozwalają na to, aby dzieci i młodzież nie siedzieli cały dzień przed telewizorem czy komputerem. Pozwala im to aktywnie spędzić czas oraz nauczyć się nowych ciekawych rzeczy.

A wy co sądzicie o takim spędzaniu wolnego czasu przez dzieci? Czy na półkolonie uczęszcza dużo dzieci? Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej sondzie oraz zachęcamy do komentowania i podzielenia się swoją opinią. 

Ankieta

Czy półkolonie są dobrą formą spędzania wolnego czasu?

  • Tak
  • Nie
  • Nie wiemOceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kalkulatory
od 6,90PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Lakiernictwo
Oczyszczanie twarzy
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Zabieg parafinowy
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Waga dziecka w pierwszych miesiącach życia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę

To, ile niemowlę waży, potrafi powiedzieć bardzo wiele o stanie jego zdrowia i o tym, #czy rozwój maluszka przebiega prawidłowo. Dlatego chcąc w porę zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym dziecka tak ważne jest, żeby systematycznie kontrolować jego wagę. Porad udziela położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)