Dziś mamy 16 lipca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2019

Czas pożegnać przedszkole. Dzieci otrzymały dyplomy

fot.pow

fot.pow

Ten dzień był dniem szczególnym, albowiem był to czas pożegnania z przedszkolem.# Zakończył się pierwszy etap edukacji. Był to bardzo ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków, a w szczególności dla sześciolatków.

W tym dniu bowiem koledzy i koleżanki z grup " SKRZATÓW" pożegnali się z przedszkolem. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 16:00 w Przedszkolu.  Sześciolatki weszły na aulę  w rytmie poloneza, panie przedstawiły każdą parę, która symbolicznie przeszła przez bramę z napisem SZKOŁA. Następnie  dziewczynki i chłopcy pięknie recytowali wierszyki, w których wspominali swoje pierwsze dni w przedszkolu, wspólne zabawy, leżakownie, naukę szlaczków i literek. Nie zabrakło również wesołych piosenek o czasie spędzonym w przedszkolu i o szkole, w której czekają na nich nowe obowiązki.

Na zakończenie sześciolatki pięknie podziękowały pani dyrektor, paniom nauczycielkom i paniom woźnym za czteroletnia pracę, naukę i zabawę. Był to bardzo wzruszający moment i w niejednym oku zakręciła się łza.  Po części artystycznej nadszedł czas na upominki. Każdy ze starszaków otrzymał dyplom ukończenia przedszkola i słowniczek ortograficzny. Młodsi koledzy nie zapomnieli o swoich starszych kolegach i także przygotowali małe  prezenciki.

Wszyscy oglądali prezenty z wielką radością i wypiekami na twarzach. Następnie, rodzice złożyli podziękowania pani dyrektor i paniom wychowawczyniom, dziękując za opiekę nad ich dziećmi oraz trud włożony w ich wychowanie. Po tak wzruszających chwilach wszyscy udali się na słodki poczęstunek, podczas którego nie obyło się bez wspomnień i wzruszeń. Dzień ten pozostanie w naszej pamięci i będziemy mogli go przywoływać patrząc na piękne zdjęcia, których nie zabrakło podczas tej uroczystości.

 Wszystkim starszakom życzymy wiele  radości oraz sukcesów w szkole.

materiał: Renata Szymańska

 

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Naczepa platforma
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Wypożyczalnia samochodów
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Zabiegi dla panów
Produkty instax
od 37,90PLN
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Aktywność ekonomiczna ludności. Przeprowadzono badania

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, w porównaniu z IV kwartałem 2018 r., liczba # pracujących i bezrobotnych zmniejszyła się. Wpłynęło to na spadek wskaźnika zatrudnienia oraz stopy bezrobocia. W tym czasie przybyło natomiast osób biernych zawodowo. To z kolei przełożyło się to na spadek współczynnika aktywności zawodowej.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)