Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

23 grudnia 2018

Czas pełen radości i miłości. Wspólne jasełka dzieci i rodziców

fot. Anna Jeruzal

fot. Anna Jeruzal

Święta to magiczny czas, przepełniony radością oraz rodzinnym ciepłem. W dniach 17-21 grudnia # magia świąt dotarła do nakielskiego Przedszkola „Słoneczko”.

W tym czasie każda grupa przedszkolna miała okazję spędzić czas ze swoimi bliskimi oraz obejrzeć jasełka bożonarodzeniowe. W najmłodszej grupie „Sprytnych kotków” oraz najstarszej grupie- „Biedronki”, występy przygotowali rodzice.

W grupach „Tęczowe chmurki”,  „Gwiazdeczki” oraz „Promyczki” swoje zdolności podczas jasełkowych występów zaprezentowały dzieci. Po występach, na rodziców czekały prezenty wykonane przez swoje pociechy a na dzieci te, które Gwiazdor zostawił pod choinką.

Następnie  wszyscy radośnie zasiedli do stołów, na których czekały pyszne pierniki, wykonane i udekorowane przez dzieci oraz pyszne ciasta i kawa.

W tak miłej i ciepłej atmosferze wszyscy mogli się nastroić do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. 

materiał: Anna Jeruzal

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)