Dziś mamy 28 stycznia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2019

Czas oczekiwania w Przedszkolu Katolickim. Dzieci otrzymały kalendarze

fot. mgr A. Bartosik

fot. mgr A. Bartosik

Jak co roku, kiedy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia w Przedszkolu #Katolickim w Nakle wszystkie przedszkolaki otrzymują „Kalendarze Adwentowe”.

Nasze dzieci, od najmłodszych lat wiedzą, że adwent to czas przygotowań i oczekiwań do narodzin Jezusa. W tym okresie dzieci będą poznawały i wykonywały różne zadania związane z wiarą katolicką, polską tradycją i kulturą Świąt Bożego Narodzenia.

Materiał: mgr A. Bartosik 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 36 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)