Dziś mamy 9 grudnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2019

Czas oczekiwania w Przedszkolu Katolickim. Dzieci otrzymały kalendarze

fot. mgr A. Bartosik

fot. mgr A. Bartosik

Jak co roku, kiedy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia w Przedszkolu #Katolickim w Nakle wszystkie przedszkolaki otrzymują „Kalendarze Adwentowe”.

Nasze dzieci, od najmłodszych lat wiedzą, że adwent to czas przygotowań i oczekiwań do narodzin Jezusa. W tym okresie dzieci będą poznawały i wykonywały różne zadania związane z wiarą katolicką, polską tradycją i kulturą Świąt Bożego Narodzenia.

Materiał: mgr A. Bartosik 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 27 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)