Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

30 czerwca 2022

Czas na podsumowanie. Która klasa okazała się najlepsza?

fot. powierzone

fot. powierzone

To już wakacje zakończył się rok szkolny 2021/2022 i zajęcia wychowawczo-dydaktyczne.

To już wakacje zakończył się rok szkolny 2021/2022 i zajęcia wychowawczo-dydaktyczne. Dzieci z radością odebrały swoje świadectwa i korzystają teraz z zasłużonego odpoczynku. Przypomnijmy, że ten rok nie należał do najłatwiejszych. Dzieci oraz pracownicy oświaty musieli mierzyć się z niepewnością, dotyczącą formy nauki, przez jakiś czas obowiązywało zdalne nauczanie. Kolejnym wyzwaniem, z którym w tym roku zetknął się system szkolnictwa, było zapewnienie uczniom z Ukrainy odpowiedniej edukacji. Wszyscy mamy nadzieję, że trudny czas pandemii już za nami.

Nasza szkoła jak co roku prowadziła coroczny konkurs „Super klasa”. Przedstawiamy galerię zdjęć oraz podsumowujemy miniony rok w edukacji.

W tym roku szkolnym tytuł „Super klasa” otrzymały następujące klasy:
I miejsce klasa VII b – wychowawca Hanna Pietrasz – Kowalska
II miejsce klasa VII a – wychowawca Żanetta Lustig – Gołębiewska
III miejsce klasa V a – wychowawca Iwona Sobczak

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie wszystkich klas i mówimy do zobaczenia po wakacjach. Nie zapominajcie o zachowaniu bezpieczeństwa podczas letnich zabaw.

materiał: Iwona Sobczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)