Dziś mamy 21 lutego 2020, piątek, imieniny obchodzą:

14 lutego 2020

Czas karnawałowych zabaw w pełni. Było wiele atrakcji, konkursów i nagród

fot. DPS Nakło

fot. DPS Nakło

Przyszedł czas na okres zimowych balów, maskarad i zabaw. 31 stycznia w Domu #Pomocy Społecznej w Nakle odbył się bal karnawałowy.

Zaproszonych gości przywitali, Pani Ewa Kistowska - Dyrektor Domu Pomocy Społecznej oraz Pan Wiesław Nowicki, dzięki któremu nogi same rwały się do tańca, a prezentowany repertuar nucili wszyscy zebrani. Razem z nami bawili się Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku, Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Srebrnej Górze oraz Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej ,,Promień Życia" w Bydgoszczy.

Było wiele atrakcji, konkursów i nagród. Bal ten był też niepowtarzalną okazją, gdzie można było zatańczyć z Czerwonym Kapturkiem, Pszczółką Mają lub żołnierzem... a jak wiemy, za mundurem panny sznurem.  Z całego serca dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę.

Materiał: Patrycja Wojciechowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Najsłodszy dzień w roku. Sprawdź propozycje przepisów na tłusty czwartek!

Pączki ziemniaczano-dyniowe, ruchańce drożdżowe, amoniaczki, pierniczki na różne #sposoby a może ciasto marchewkowe? Na naszej regionalnej Liście Produktów Tradycyjnych znajduje się już 18 wyrobów piekarniczych i cukierniczych. W tłusty czwartek warto sięgnąć do tradycyjnych przepisów i przygotować niektóre z tych słodkości.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)