Dziś mamy 24 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

17 września 2019

Ćwiczenia strażackie w Nakle. Przeprowadzono ewakuację

fot. kpt. Bartosz Walkowiak/Z-ca D-cy JRG Nakło

fot. kpt. Bartosz Walkowiak/Z-ca D-cy JRG Nakło

W dniu 17 września 2019r. o godz. 10:00 przeprowadzono ćwiczenia na # obiekcie marketu budowlanego PSB Mrówka na ul. Poznańskiej w Nakle nad Notecią.

W manewrach wzięły udział siły i środki Państwowej Straży Pożarnej oraz Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Nakło. Na miejsce ćwiczeń przybyły cztery zastępy z JRG PSP Nakło oraz cztery zastępy z jednostek OSP Nakło, Cukrownia Nakło, Paterek oraz Polichno.

W trakcie dysponowania zastępów przeprowadzono sprawnie ewakuację pracowników i klientów przez kierownictwo marketu. Scenariusz ćwiczeń zakładał ugaszenie pożaru zlokalizowanego na pierwszym piętrze w części socjalnej obiektu.

Ponadto scenariusz ćwiczeń uwzględniał ewakuację dwóch osób poszkodowanych w wyniku silnego zadymienia. Na zakończenie ćwiczeń dzięki uprzejmości kierownictwa PSB Mrówka zapoznano się z obiektem oraz jego specyfikacją. 

materiał: kpt. Bartosz Walkowiak/Z-ca D-cy JRG Nakło

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Wielbiciel , w dniu 17-09-2019 19:03:57 napisał:

  Pani Żaneta coraz piękniejsza 2

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Sss, w dniu 17-09-2019 20:42:24 napisał:

  Jakie ladne same nowe fury tylko 1 polski zabytek. Az milo popatrzeć:)

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Drobne naprawy
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Październik miesiącem profilaktyki raka piersi. Czym jest mammografia?

Warszawa – 21 października, 2019 – w związku z „różowym październikiem”, miesiącem # profilaktyki raka piersi oraz inicjatywą BRA Day, GE Healthcare przypomina, jak ważne dla zdrowia kobiet są badania mammograficzne i zachęca Polki do profilaktyki.

(czytaj więcej)
0

Nowe technologie zmieniają rynek. Warto stawiać na "zieloną" energię

Przyjazne środowisku technologie, umożliwiające pozyskiwanie energii # elektrycznej i cieplnej, stają się coraz popularniejsze. Nie tylko ze względu na rosnący trend proekologiczny, lecz także możliwość wygenerowania długofalowych oszczędności.

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)