Dziś mamy 4 czerwca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

17 września 2019

Ćwiczenia strażackie w Nakle. Przeprowadzono ewakuację

fot. kpt. Bartosz Walkowiak/Z-ca D-cy JRG Nakło

fot. kpt. Bartosz Walkowiak/Z-ca D-cy JRG Nakło

W dniu 17 września 2019r. o godz. 10:00 przeprowadzono ćwiczenia na # obiekcie marketu budowlanego PSB Mrówka na ul. Poznańskiej w Nakle nad Notecią.

W manewrach wzięły udział siły i środki Państwowej Straży Pożarnej oraz Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Nakło. Na miejsce ćwiczeń przybyły cztery zastępy z JRG PSP Nakło oraz cztery zastępy z jednostek OSP Nakło, Cukrownia Nakło, Paterek oraz Polichno.

W trakcie dysponowania zastępów przeprowadzono sprawnie ewakuację pracowników i klientów przez kierownictwo marketu. Scenariusz ćwiczeń zakładał ugaszenie pożaru zlokalizowanego na pierwszym piętrze w części socjalnej obiektu.

Ponadto scenariusz ćwiczeń uwzględniał ewakuację dwóch osób poszkodowanych w wyniku silnego zadymienia. Na zakończenie ćwiczeń dzięki uprzejmości kierownictwa PSB Mrówka zapoznano się z obiektem oraz jego specyfikacją. 

materiał: kpt. Bartosz Walkowiak/Z-ca D-cy JRG Nakło

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Wielbiciel , w dniu 17-09-2019 19:03:57 napisał:

  Pani Żaneta coraz piękniejsza 2

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Sss, w dniu 17-09-2019 20:42:24 napisał:

  Jakie ladne same nowe fury tylko 1 polski zabytek. Az milo popatrzeć:)

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pieczątki Colop
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Nowe stylizacje
Elewacje
Konstrukcje stalowe
Meble kuchenne
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)