Dziś mamy 7 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

30 listopada 2019

Cudowny turniejowy weekend SF Junior. Zawodnicy robią nieustanny postęp

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Kolejny cudowny weekend dla naszych piłkarzy!! Każdego tygodnia ciężko trenujemy, ale #ten wysiłek jest dla nas czymś, co kochamy. Oprócz treningów jeździmy na dziesiątki turniejów. Ten weekend był jak każdy inny, a więc mocno wypełniony!

Relacje z naszych wyjazdów zaczynamy od Turnieju PMM SPORT w Bydgoszczy dla rocznika 2011. To już trzecie nasze zawody w tym miejscu, w kolejnej kategorii wiekowej. Do zawodów przystąpiło 12 drużyn: MUKS CWZS Bydgoszcz, Victoria Niemcz, GLKS Osielsko, KP Polonia Bydgoszcz, Mustang Ostaszewo, Akademia Piłkarska Młode Talenty Toruń, Akademia Piłkarska Sławomir Chałaśkiewicz, Chemik Bydgoszcz I i II, Wisełka Bydgoszcz Fordon, Akademia Piłkarska Gol Chełmża oraz MY. Stawka turnieju bardzo mocna i wyrównana, a co za tym idzie mecze były zacięte i bardzo ciekawe. Dziękujemy naszym rywalom za sportową rywalizację!

Turniej podzielony był na 2 fazy i po pierwszej, w której gramy dobrze, ale w kratkę awansujemy do najlepszej 6 Turnieju, czyli grupy Błękitnej. W tej części gramy dużo lepiej i w meczu z AP Sławomir Chałaśkiewicz prowadzimy od początku i w ostatniej sekundzie tracimy gola. Wynik 1:1 i gramy dalej!! Kolejny mecz z Mustangiem Ostaszewo i historia podobna i mamy 1:1. Ostatni mecz wygrywamy 3:1 z Polonią Bydgoszcz i gramy chyba najlepszy mecz!

Nasi zawodnicy robią nieustanny postęp. Jesteśmy z nich dumni i nie możemy doczekać się kolejnych występów. Do 3 miejsca nie zabrakło niewiele, ale nie to było najważniejsze.

Specjalne wyróżnienie otrzymała nasza zawodniczka Kinga Cebula, która była jedyną dziewczynką na zawodach!

Skład: Oliwier Dębecki, Dominik Zawieja, Maks Lewa, Michał Tomaszewski, Kacper Pyra, Antek Zygmunt, Nikodem Jopek, Kinga Cebula. Trener Łukasz Bzdawka.

Dopiero zaczynają, a już kilka razy byliśmy z nich bardzo dumni!! Nasze rewelacyjne maluchy z rocznika 2013!!! Wczoraj zagrali w Osieku nad Notecią na turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wyrzysk- KRAJNA CUP i spisali się rewelacyjnie. Klasyfikacja nie była prowadzona, więc wszyscy tego dnia wygrali. Jednak można podkreślić fakt, że nasze maluchy zagrały naprawdę rewelacyjnie. 5 meczy, 5 wygranych, 28 goli strzelonych, 0 straconych.

Chłopacy dopiero raczkują na piłkarskich boiskach i na dalekie prognozy jeszcze za wcześnie. Niepodważalny jest jednak fakt, że tworzą wspaniałą grupę, która cieszy się każdą chwilą na boisku i trenuje z wielkim zapałem. Grupa jest znacznie większa i liczy blisko 30 zawodników i każdy z nich cieszy się zabawą w piłkę nożną. Nie wszyscy mogli być tego dnia, ale czekają nas kolejne turnieje!

Mamy swój pomysł na pracę z młodymi piłkarzami i staramy się go realizować z wszelkich sił. Jeśli widzimy rozwój tych młodych adeptów piłki nożnej to dostajemy zielone światło dla naszych metod!!! Każde takie doświadczenie mobilizuje nas do dalszej pracy.

Skład: Alex Bajerski, Igor Wdowiak, Igor Smażyk, Dorian Szurik, Dominik Morawski, Oliwier Boiński, Tymon Trudziński, Filip Nowek, Tymon Wdowiak Trener Rafał Marzyński.

Materiał: Mariusz Tamas SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)