Codzienne treningi i mnóstwo atrakcji. Obóz dobiegł końca

fot. Football Academy Nakło
Co to był za obóz! Codzienne treningi #piłkarskie, motoryczne, siłowy mentalny. Mnóstwo atrakcji od aquaparku, po papugarnie, kąpiele w morzu w jeziorze.
Przez cały pobyt zawodnicy odbywali szereg konkurencji, zawodów za które podczas Wielkiej Gali na zakończenie obozu otrzymali wyróżnienia i nagrody.
Wielka Gala Letniego Piłkarskiego Obozu FA CAMPS! obfitowała w ogromne emocje, był to czas podsumowan jak również rozdania nagród w wielu kategoriach.
Wybraliśmy oczywiście Wzór Obozowicza, rozstrzygnęliśmy konkurs na Czyściocha Obozowego, zwycięzcę w kategorii "Czysta Micha" i wielu innych.
Na koniec każdy z zawodników otrzymał Certyfikat - Licencję Obozowego Wyjazdacza FA CAMPS, gadzet w postaci piłeczki oraz 5 szt FA Coins.
Czas obozu dobiegł końca. Kadra oraz zawodnicy wracają do swoich domów, spotkać sie z rodzina.
Mamy nadzieję, że czas spędzony razem pozostanie w pamięci zawodników na długo, a zawiązane przyjaźnie będą pielęgnowane przez długie, dlugie lata!
Obóz REDA 2024 uważamy za zakończony sukcesem.
Materiał: Daniel Kloska / Football Academy Nakło
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Galeria
































































Czytaj również
Koleją do Ciechocinka. Połączenie jeszcze w tym roku

W obecności wicemarszałek Anety Jędrzejewskiej 21 marca zostanie # podpisania umowa między spółką PKP Polskie Linie Kolejowe a wykonawcą inwestycji na modernizację siedmiokilometrowego odcinka linii kolejowej z Aleksandrowa Kujawskiego do Ciechocinka.
(czytaj więcej)To groźna i wysoce zakaźna choroba. Co wiemy o błonicy?

Po raz pierwszy od wielu lat odnotowano w # Polsce przypadki zachorowania na błonicę. Błonica jest chorobą zakaźną szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną wywoływaną przez bakterie maczugowca błonicy. Choroba przenoszona jest drogą kropelkowo-powietrzną lub przez bezpośredni kontakt z wydzielinami albo przedmiotami osobistymi osoby chorej lub nosiciela. Głównym źródłem zakażenia jest człowiek. Okres wylęgania może wynosić od 1 do 7 (10) dni. Wybrane szczepy bakterii produkują toksynę błoniczą, która ma potencjał uszkodzenia mięśnia sercowego, mózgu czy nerek.
(czytaj więcej)Spotkanie poświęcone weteranom. Ich doświadczenie jest nieocenione

W 8 K-PBOT odbyło się dwudniowe spotkanie poświęcone# weteranom misji poza granicami państwa. Brygada wyróżnia się liczbą weteranów – służy w niej ponad 80 osób, z których wiele brało udział w misjach kilkukrotnie, nawet ponad pięć razy. Wśród nich znajduje się również weteran poszkodowany na misji w Afganistanie.
(czytaj więcej)100 lat działalności RDLP w Toruniu. Świętowano jubileusz

1 lutego 2025 roku minęło równo 100 lat od powstania # Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu. To niezwykły jubileusz, który zgromadził licznych gości – przedstawicieli władz, instytucji, leśników oraz wszystkich, którym bliska jest idea ochrony i zrównoważonego gospodarowania lasami
(czytaj więcej)