Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

18 lutego 2019

Ciężka praca kadrowiczek. Wiktoria Łukasik wróciła ze zgrupowania

fot. Michał Araszewski

fot. Michał Araszewski

Zakończyło się zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej U14. Przez trzy dni kadrowiczki ostro pracowały # na zgrupowaniu w Górznie a wśród nich nasza Wiktoria Łukasik.

Oprócz treningów, rozegrały mecze sparingowe. Bardzo dobra postawa naszej wychowanki dała kolejne powołanie. W najbliższą sobotę Wiktoria zagra wspólnie z dziewczynami na turnieju w Inowrocławiu gdzie będą walczyły o Puchar Prezesa K-PZPN w kategorii U-13 w Futsalu dziewczyn.

Przypomnijmy, że Wiktoria od 4 lat trenuje w zespole Football Academy Mezar Nakło a jej trenerem jest Łukasz Łęga.

Gratulujemy Wiktorii i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)