Dziś mamy 25 maja 2022, środa, imieniny obchodzą:

16 grudnia 2021

Ciekawy dzień w przedszkolu. Podczas zbiórki zebrano ponad tysiąc złotych

fot. pow.

fot. pow.

Dzień Piżamy to Dzień Zdrowia i Dzień Solidarności z# chorymi dziećmi.

Przedszkolaki ze wszystkich grup właśnie 10 grudnia obchodziły ten dzień i uczestniczyły w zajęciach prozdrowotnych. Dzieci zrozumiały, że są na świecie rówieśnicy, którzy spędzają wiele czasu, często miesiące w szpitalach a ich codziennym strojem jest właśnie piżama. Podczas tego dnia przedszkolaki zrozumiały jakim wielkim darem i szczęściem jest zdrowie i że muszą o nie dbać.
Drodzy Rodzice, dzięki Waszym dobrym sercom podczas zbiórki dla fundacji „Gdy liczy się czas” zebrano 1294 zł i 38gr. Pieniądze zasiliły konto fundacji. Serdecznie jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie. Dobro wraca.

Materiał: A. Morszczynin - Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)