Dziś mamy 19 stycznia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

06 listopada 2018

Ciekawa lekcja historii. Tęczowe Wzgórze na "Urodzinach Polski"

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

W poniedziałek, 5 listopada 2018 r. przedszkolaki wybrały się do nakielskiego Muzeum # Ziemi Krajeńskiej. W "Urodzinach Polski" wzięły udział dzieci z grup: "Niezapominajki" i "Koniczynki".

Pani Anna Sergott z nakielskiego muzeum przypomniała polskie symbole. Ciekawie mówiła o godle i historii.

To były kreatywne urodziny z uwagi na zadanie, jakie dzieci miały do wykonania.Przygotowały kartki urodzinowe dla Polski. Dużym zaskoczeniem dla dzieci była wizyta żołnierza polskiego, który w przystępny sposób mówił o rozbiorze Polski.

materiał: Marta Podemska

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Terminale płatnicze
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Siłownia
Stół z blatem szklanym + krzesła
Zabiegi odmładzające
Meble pokojowe
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Kanapa
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)