Dziś mamy 17 lutego 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

13 lipca 2018

Charytatywny spacer dla Zuzi. Uczestnicy pokonali 5-kilometrową trasę

fot. Monika Młynarczyk, Katarzyna Borzych-Kubacka

fot. Monika Młynarczyk, Katarzyna Borzych-Kubacka

Tak jak zapowiadaliśmy , grupa nordic walking prowadzona przez Towarzystwo Przyjaciół #Nakła oraz Samorząd Mieszkańców nr 4 w dniu 7 lipca wzięła udział w spacerze charytatywnym, by swoją obecnością oraz przysłowiową "złotówką" wspomóc leczenie Zuzi, mieszkanki Potulic.

Szliśmy całą grupą, nie ścigając się, by w doskonałych humorach pokonać świetnie przygotowaną trasę o dystansie 5 km. Miłą niespodzianką dla nas było otrzymanie dyplomów oraz medali. Najbardziej cieszy nas fakt, iż mogliśmy miło spędzić czas i przy okazji troszkę pomóc na doskonale zorganizowanym festynie. Uczestnicy chwalili zaangażowanie KGW Potulice oraz OSP Potulice, bez których impreza na pewno nie byłaby tak udana.

Zuziu dużo zdrówka i radości, a dla rodziców wiele cierpliwości.

materiał: Monika Młynarczyk, Katarzyna Borzych-Kubacka

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)