Dziś mamy 24 lipca 2019, środa, imieniny obchodzą:

12 września 2018
Nowy termin wydarzenia

Cezary Pazura przyjedzie do Mroczy. Występ zaplanowano na 21 września

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy zaprasza na spektakl Cezarego Pazury. Występ aktora zaplanowano na 21 września.

Po raz kolejny w naszym mieście będziemy gościć wspaniałego artystę, znanego szerokiej publiczności. Tym razem popularnego aktora Cezarego Pazurę. Artysta ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Zagrał w ponad 60 filmach, wielokrotny laureat Złotej Kaczki. Zagrał między innymi u Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Kieślowskiego, Juliusza Machulskiego, Władysława Pasikowskiego. Najbardziej znany i niezapomniany aktor takich kreacji, które stworzył w filmach takich jak: „Chłopaki nie płaczą”, „Sztos”, „Kiler”, „Kariera Nikosia Dyzmy”.

Wszystkich jego fanów, mieszkańców Gminy Mrocza oraz okolic zapraszamy serdecznie na koncert „Cezary Pazura The Best Off 2017”, który odbędzie się 21.09.2018 r. o godzinie 19:30 w Hali widowiskowo-sportowej w Mroczy, ul. Marszałka Piłsudskiego 4. Bilety do nabycia w biurze Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy, ul. Sportowa 1 oraz na stronie eventim.pl. Ceny biletów: przedsprzedaż 25/40/60, w dniu koncertu 35/50/70.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na koncert, w którym z pewnością nie zabraknie dobrego humoru. A spotkanie z najpopularniejszym i najbardziej znanym polskim aktorem na długo pozostanie w Państwa pamięci. Dlatego nie zwlekajcie dłużej i kupcie bilet.

Artykuł sponsorowany: Materiał Partnera

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)