Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

23 listopada 2023

Cenna lekcja dla uczniów. Zajęcia dla licealistów na strzelnicy

fot. powierzone

fot. powierzone

Kolejna klasa pierwsza I Liceum #Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego wybrała się na strzelnicę do Szubina.

Klasa I humanistyczna w ramach przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa wzięła udział w zajęciach zorganizowanych na strzelnicy w Zespole Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie. Wcześniej uczestniczyli również w tych zajęciach uczniowie z klasy I matematyczno-informatycznej oraz I angielsko-geograficznej. Wszyscy ci uczniowie zostali zapoznani z zasadami obowiązującymi na strzelnicy, poznali postawę strzelecką i mieli okazję postrzelać pod okiem instruktora.

Dziękujemy Dyrekcji ZS w Szubinie za udostępnienie strzelnicy, a panu Piotrowi Jamrógowi za zaangażowanie i cenną lekcję dla naszych uczniów.

Materiał: opiekun – Magdalena Dec / I LO w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)