Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

25 października 2021

Był poszukiwany od sierpnia. Po krótkim pościgu został zatrzymany

fot. archiwum

fot. archiwum

Aż trzy podstawy poszukiwań miał mieszkaniec# szubińskiej gminy, którego od sierpnia namierzali mundurowi z miejscowego komisariatu. Na trop 22-latka wpadli kryminalni. Dzisiaj zatrzymany trafił do zakładu karnego.

Poszukiwania 22-letniego mieszkańca szubińskiej gminy prowadzone były od sierpnia po tym, jak miejscowy sąd nakazał mundurowym doprowadzić go do zakładu karnego, gdzie winien odbywać karę za przestępstwa z przeszłości. W międzyczasie wpłynęły jeszcze dwa odrębne nakazy polecające zatrzymanie 22-latka.

Na jego trop wpadli kryminalni z miejscowego komisariatu, którzy w minioną sobotę (23.10.21) ustalili miejsce, gdzie poszukiwany przebywa. 22-latek, widząc nieumundurowanych funkcjonariuszy, rzucił się do ucieczki, która na nic się zdała. Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (25.10.21) 22-latka dowieziono do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 16 miesięcy.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy KPP w Nakle

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Krzywousty, w dniu 26-10-2021 14:52:12 napisał:

    Za Filipa palacza się weźcie wkoncu najpierw mlodym to i to dostarcza A teraz nawet profil na datezone ma i się sprzedaje żenada

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Stoczek pulpety w sosie pomidorowym słoik 500g
2,49PLN
Pomidor zwykły
3,99PLN
Łopatka wieprzowa kg
9,99PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Budowa hal
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)