Dziś mamy 28 maja 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

02 października 2019

Budownictwo mieszkaniowe w województwie. Statystyki z sierpnia

fot. archiwum

fot. archiwum

W województwie kujawsko-pomorskim w sierpniu 2019 roku inwestorzy # indywidualni oddali do użytkowania 343 mieszkania.

W sierpniu 2019 roku w województwie kujawsko-pomorskim oddano do użytkowania 556 mieszkań, tj. o 14,6% więcej niż przed rokiem.

W analizowanym miesiącu inwestorzy indywidualni oddali do użytkowania 343 mieszkania, co stanowiło 61,7% ogólnej liczby mieszkań oddanych do użytkowania. Mniejszy udział (38,1%) w ogólnej liczbie mieszkań oddanych do użytkowania miało budownictwo przeznaczone na sprzedaż lub wynajem, w którym w sierpniu 2019 roku oddano do użytkowania 212 mieszkań.

Największy wzrost w skali roku liczby mieszkań oddanych do użytkowania wystąpił w województwie świętokrzyskim (o 75,4%), małopolskim (o 55,9%) i warmińsko-mazurskim (o 42,9%). Województwo kujawsko-pomorskie uplasowało się na 7 pozycji w rankingu województw (wzrost o 14,6%). Największy spadek liczby mieszkań oddanych do użytkowania nastąpił w województwie łódzkim (o 31,4%), lubelskim (o 25,5%) i zachodniopomorskim (o 11,5%).

materiał: Michał Cabański/Urząd Statystyczny w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
BDG-OBR.0610.88.2019.1_ZAŁ1.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia p.poż.
od 50PLN
DATECS Maluch E.ko
sugerowana cena producenta: 1351,77PLN
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Botox i wypełniacze
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Oprogramowanie KC Firma i KC Market
Krzesło młodzieżowe
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)