Dziś mamy 13 listopada 2019, środa, imieniny obchodzą:

02 października 2019

Budownictwo mieszkaniowe w województwie. Statystyki z sierpnia

fot. archiwum

fot. archiwum

W województwie kujawsko-pomorskim w sierpniu 2019 roku inwestorzy # indywidualni oddali do użytkowania 343 mieszkania.

W sierpniu 2019 roku w województwie kujawsko-pomorskim oddano do użytkowania 556 mieszkań, tj. o 14,6% więcej niż przed rokiem.

W analizowanym miesiącu inwestorzy indywidualni oddali do użytkowania 343 mieszkania, co stanowiło 61,7% ogólnej liczby mieszkań oddanych do użytkowania. Mniejszy udział (38,1%) w ogólnej liczbie mieszkań oddanych do użytkowania miało budownictwo przeznaczone na sprzedaż lub wynajem, w którym w sierpniu 2019 roku oddano do użytkowania 212 mieszkań.

Największy wzrost w skali roku liczby mieszkań oddanych do użytkowania wystąpił w województwie świętokrzyskim (o 75,4%), małopolskim (o 55,9%) i warmińsko-mazurskim (o 42,9%). Województwo kujawsko-pomorskie uplasowało się na 7 pozycji w rankingu województw (wzrost o 14,6%). Największy spadek liczby mieszkań oddanych do użytkowania nastąpił w województwie łódzkim (o 31,4%), lubelskim (o 25,5%) i zachodniopomorskim (o 11,5%).

materiał: Michał Cabański/Urząd Statystyczny w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
BDG-OBR.0610.88.2019.1_ZAŁ1.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Koloryzacja - nowoczesne techniki
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Kwasy...
Metkownica SATO JUDO 26
sugerowana cena producenta: 184,50PLN
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Novitus Nano E
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Narożniki
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)