Dziś mamy 18 października 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
11 listopada 2018

Bieg sztafetowy "Tysiąc setek na stulecie"

fot: arch

fot: arch

11 listopada 2018 r. Muzeum Ziemi Krajeńskiej zaprasza na bieg sztafetowy "Tysiąc setek na stulecie".

Zapraszamy pięcioosobowe drużyny. Bieg będzie miał charakter towarzyski, nie będzie prowadzona klasyfikacja ani pomiar czasu. Bieg odbędzie się na Stadionie im. Klemensa Biniakowskiego w Nakle nad Notecią.

Do sztafety zapraszamy 10 drużyn. Zawodnicy przebiegną łącznie dystans 100 km. Każdy zawodnik przebiegnie 2 km, podzielone na 20 odcinków długości 100 m. Dokładny przebieg sztafety opisano w Regulaminie.

Zapisy tutaj.

materiał: Tomasz Pasieka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
Regulamin Tysiąc setek na stulecie.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)