Dziś mamy 12 sierpnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2019

Biedronki żegnają przedszkole. Uroczyste pożegnanie

fot.pow

fot.pow

„Coś się zaczęło i coś się skończyło; najważniejsze, że razem dobrze nam było”# - słowa te w pełni opisują dzień, w którym odbyła się uroczystość pożegnania najstarszych kolegów z grupy „Biedronki” z nakielskiego Słoneczka.

Na wstępie pani dyrektor bardzo serdecznie powitała wszystkich zebranych gości i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się polonezem, później były wiersze, piosenki i tańce. Po części oficjalnej absolwenci przedszkola otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki i zdjęcia grupowe. Nie zabrakło przy tym ciepłych, wzruszających słów, podziękowań za wspólnie spędzony czas i gorących uścisków. Po zakończeniu uroczystości pani dyrektor zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek.

Drodzy Rodzice dziękujemy za okazane zaufanie, pomoc i współpracę, dzieciom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, a od września wielu sukcesów,  nowych przyjaźni i wytrwałości w dalszym zdobywaniu wiedzy.

materiał: Agnieszka Mróz – Niepubliczne Przedszkole Słoneczko

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)