Dziś mamy 17 listopada 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2019

Biedronki żegnają przedszkole. Uroczyste pożegnanie

fot.pow

fot.pow

„Coś się zaczęło i coś się skończyło; najważniejsze, że razem dobrze nam było”# - słowa te w pełni opisują dzień, w którym odbyła się uroczystość pożegnania najstarszych kolegów z grupy „Biedronki” z nakielskiego Słoneczka.

Na wstępie pani dyrektor bardzo serdecznie powitała wszystkich zebranych gości i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się polonezem, później były wiersze, piosenki i tańce. Po części oficjalnej absolwenci przedszkola otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki i zdjęcia grupowe. Nie zabrakło przy tym ciepłych, wzruszających słów, podziękowań za wspólnie spędzony czas i gorących uścisków. Po zakończeniu uroczystości pani dyrektor zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek.

Drodzy Rodzice dziękujemy za okazane zaufanie, pomoc i współpracę, dzieciom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, a od września wielu sukcesów,  nowych przyjaźni i wytrwałości w dalszym zdobywaniu wiedzy.

materiał: Agnieszka Mróz – Niepubliczne Przedszkole Słoneczko

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)