Dziś mamy 21 stycznia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2019

Biedronki z wizytą w szkole. Już po wakacjach przekroczą jej próg

fot.pow

fot.pow

12 czerwca dzieci z grupy „Biedronki” z nakielskiego Słoneczka wybrały się na wycieczkę do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

Celem wizyty było poznanie bliżej szkoły do której po wakacjach będzie uczęszczać większość z nich.  Przedszkolaki zostały bardzo ciepło przyjęte przez panią Beatę Tofil i uczniów klasy I, którzy pełnili rolę przewodnika. Spacer po szkole rozpoczęliśmy od sali lekcyjnej, gdzie dzieci miały okazję usiąść w ławce i przez chwilę poczuć się uczniem. Następnie przedszkolaki odwiedziły gabinet dyrektora, salę gimnastyczną, świetlicę, a także bibliotekę i stołówkę. Dużą atrakcją okazało się spotkanie przedszkolaków z koleżankami  i kolegami, którzy opuścili już mury naszego przedszkola. Wizyta w szkole była bardzo miła i przyjemna. Mamy nadzieję, że po wakacjach bez stresu i z uśmiechem na twarzach przekroczą próg szkoły.

Serdecznie dziękujemy za możliwość zwiedzenia szkoły.

materiał: Agnieszka Mróz – Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

 

 

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)