Dziś mamy 22 października 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2019

Biedronki z wizytą w szkole. Już po wakacjach przekroczą jej próg

fot.pow

fot.pow

12 czerwca dzieci z grupy „Biedronki” z nakielskiego Słoneczka wybrały się na wycieczkę do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

Celem wizyty było poznanie bliżej szkoły do której po wakacjach będzie uczęszczać większość z nich.  Przedszkolaki zostały bardzo ciepło przyjęte przez panią Beatę Tofil i uczniów klasy I, którzy pełnili rolę przewodnika. Spacer po szkole rozpoczęliśmy od sali lekcyjnej, gdzie dzieci miały okazję usiąść w ławce i przez chwilę poczuć się uczniem. Następnie przedszkolaki odwiedziły gabinet dyrektora, salę gimnastyczną, świetlicę, a także bibliotekę i stołówkę. Dużą atrakcją okazało się spotkanie przedszkolaków z koleżankami  i kolegami, którzy opuścili już mury naszego przedszkola. Wizyta w szkole była bardzo miła i przyjemna. Mamy nadzieję, że po wakacjach bez stresu i z uśmiechem na twarzach przekroczą próg szkoły.

Serdecznie dziękujemy za możliwość zwiedzenia szkoły.

materiał: Agnieszka Mróz – Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

 

 

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)