Dziś mamy 20 stycznia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2019

Biedronki z wizytą w Warsztatach Terapii Zajęciowej. Wzięły udział w zajęciach

fot. Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”

fot. Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”

Dnia 03 grudnia dzieci z grupy Biedronki z nakielskiego Słoneczka odwiedziły #uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej „Pod dębem”.

Przedszkolaki mogły zobaczyć czym zajmują się uczestnicy w poszczególnych pracowniach, tj.: pracowni gospodarstwa domowego, stolarsko- rzeźbiarskiej, tkacko- krawieckiej oraz obsługi urządzeń biurowych.

Dzieci razem z uczestnikami warsztatów uczestniczyły w zajęciach przedświątecznych piekąc pierniki i przygotowując kartki świąteczne. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał świąteczny upominek. Wizyta wzbudziła wiele pozytywnych emocji, zarówno u dzieci, jak i uczestników warsztatu. 

Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie. 

Materiał: A. Mróz / Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)