Dziś mamy 1 czerwca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 października 2019

Bicie rekordu przez przedszkolaki. Słoneczko przyłączyło się do akcji

fot. pow.

fot. pow.

16 października obchodziliśmy Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca.

Z tej właśnie okazji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zorganizowała jak co roku bicie rekordu w pierwszej pomocy. Dzięki zaproszeniu Pana Łukasza Franków „Biedronki” i „Promyczki” z nakielskiego „Słoneczka” wraz z druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią przyłączyły się do bicia tego rekordu. Tego dnia dzieci najpierw zwiedziły remizę, a o godz. 12.00 przez 30 minut z wielkim zapałem i zaangażowaniem reanimowały fantom. Dzięki tego typu akcjom dzieci oswajają się z ważnymi zagadnieniami, kształtowane są właściwe nawyki – a pierwsza pomoc staje się dla nich czymś naturalnym.

Materiał: Sabina Gąsiorowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Były kolega z klasy gimnazjalnej, w dniu 20-10-2019 08:02:48 napisał:

    Nowaczek pozdrowienia

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Posnet Themo EJ
sugerowana cena producenta: 2950,77PLN
Sprawdzanie świateł
Makijaż na każdą okazję
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Lipoliza injekcyjna
Budowa domu pod klucz
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)